Табачник пропонує вивчати історію по-новому

Автор/джерело -  © «Аратта-Україна»



Дата публiкацiї - 28.12.2006 12:17 | Постiйна адреса - http://www.aratta-ukraine.com/news_ua.php?id=1794

На зустрічі з активом регіональних земляцтв України віце-прем‘єр-міністр України Дмитро Табачник запропонував шляхом розділення регіональної історії об`єднати Україну .

“Я вам ще й не такого заспіваю!”

Він поінформував присутніх, що на останньому засіданні Кабінету Міністрів Віктор Янукович зазначив, – серед найголовніших завдань Уряду є підтримка об’єднавчих процесів у державі, а одним із основних напрямів продовження політичної реформи має стати розширення повноважень органів місцевого самоврядування, повідомляє прес-служба віце-прем’єра.

Дмитро Табачник наголосив, що регіональні земляцтва мають активно сприяти реалізації найголовнішого політичного завдання Уряду – об‘єднання України.

Віце-прем‘єр-міністр виступив з пропозицією більш глибокого вивчення історії регіонів. „В Європі великий обсяг часу в навчальних програмах займає вивчення локальної історії. І це не якась примха, чи данина моді. Ми могли б ініціювати спільно з Міністерством освіти та науки внесення до шкільних програм вивчення історії регіонів України”, – зазначив Дмитро Табачник.

Крім того, Віце-прем’єр-міністр виступив з пропозицією включити до навчальних планів середньої та вищої школи екскурсії по видатним місцям України. „Наша держава багата унікальними пам‘ятними місцями, відвідати які було б корисно кожній молодій людині. Це, безумовно, і Шевченківські місця, і історичні архітектурні ансамблі, перші християнські церкви, або ж одне з найдавніших міст на території України – Херсонес Таврійський. Таких місць багато, і вони не несуть якоїсь політизації, однак прищеплюють молодому поколінню повагу до історії своєї землі, її культурних надбань”, – підкреслив Дмитро Табачник.

Від "Аратти". Про всяк випадок нагадаємо, що історія нашої землі набагато глибше і не обмежується першими християнськими церквами, і навіть Херсонесом, бо найдавніші міста на території України відносяться до періоду існування Трипільської цивілізації. А чим курс історії України повинен відрізнятися від історії окремого регіона, ми так і не зрозуміли. Хоча, де вже нам тягатися з проФФесіоналами!


 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на www.aratta-ukraine.com обов`язкове.
© Автор проекту - Валерій Колосюк.