Громадяни судяться з “Укравтодором”

Автор/джерело -  © Дзеркало тижня



Дата публiкацiї - 30.05.2013 13:53 | Постiйна адреса - http://www.aratta-ukraine.com/news_ua.php?id=20762

22 людини подали колективний позов на “Укравтодор” з вимогою відшкодувати моральний і матеріальний збиток через поломки автомобілів на дорогах і за психологічний дискомфорт.

Позов був поданий до Печерського районного суду Києва з ініціативи юриста Лаврентія Царука, пишуть "Коментарі".

"Наша головна мета - змусити владу зайнятися дорогами, які знаходяться у жахливому стані, через що щодня страждає величезна кількість автомобілістів", - підкреслив Царук.

Він зазначив, що більшість позовів про відшкодування шкоди подано на невелику суму - 800 гривень.

"Ми не ставимо за мету заробити гроші. Головна ідея - показати людям, що треба робити і як себе поводити, щоб змусити "Укравтодор" працювати", - сказав один з позивачів Ігор Крамаренко.

В даний час активісти реєструють позови до судової інстанції.

Відзначимо, що, за даними "Укравтодору", 97% українських доріг (всього у країні 169 тис. км доріг) потребують капітального і поточного ремонту. У відомстві нарікають на нестачу коштів: згідно з програмою розвитку автодоріг до 2018 року, щорічно держагентству потрібно 40-50 млрд грн. Але на ремонт, будівництво та реконструкцію 1,6 тис. км доріг у цьому році планується витратити тільки 7,6 млрд грн. Ще 3,2 млрд грн будуть спрямовані на поточний ремонт і експлуатаційне утримання доріг загального користування.

У той же час, прем’єр-міністр Микола Азаров 22 квітня розпорядився провести ретельну перевірку ефективності використання коштів, виділених на ремонти. Однак ненависть людей до "Укравтодору" через поганий стан доріг він вважає "неконструктивною".


 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на www.aratta-ukraine.com обов`язкове.
© Автор проекту - Валерій Колосюк.