  | 
    
Поздоровлення з Кремля: радник Путіна вважає шизофрениками мільйони українців, які вийшли на  Євромайдан
Автор/джерело -  © Радіо Свобода
  |   
  
Дата публiкацiї - 31.12.2013 10:29 | Постiйна адреса - http://www.aratta-ukraine.com/news_ua.php?id=22574
Радник президента Росії Сєргєй Глазьєв у своїй статті, опублікованій у виданні National Interest, порівняв Євромайдан в Україні з шизофренією.
 
 «Якщо говорити мовою психологів, Євромайдан можна охарактеризувати як шизофренію, коли викривлене сприйняття дійсності спричинило численні проблеми. У центрі цього – патологічна взаємодія всіх сторін конфлікту: опозиції, влади, великого бізнесу, європейських посадовців і політиків та їхніх російських і американських колег», – написав Глазьєв.
 
 За словами радника Путіна, «реальність угоди про асоціацію не має нічого спільного з тією версією, мрією, яку пропонують її прихильникам в Україні». Сєргєй Глазьєв стверджує, що ця реальність, про яку він пише, не означає для українців покращення рівня життя або «нові права у Європі».
 
 «Проект угоди про асоціацію, про який говорять лідери Євромайдану, є потенційним тягарем нових зобов’язань для України, а саме: зобов’язання виконувати європейські директиви щодо торговельної політики, технологічного й антимонопольного регулювання, ветеринарного і фітосанітарного контролю, субсидій і державних закупівель, прав інтелектуальної власності, а також зобов’язання слідувати у фарватері європейської закордонної політики», – написав Сєргєй Глазьєв і додав, що «у разі підписання угоди про асоціацію з ЄС Україна ставить себе під європейську юрисдикцію і фактично перетворюється на колонію».
 
 «Українські політики, які борються за таку «привілею», позиціонують себе як націоналісти, присягаються щодо недоторканості суверенітету України і декларують неможливість зробити Україну підконтрольною наднаціональному органу. Водночас вони також демонструють настирливу готовність на блюдці подати цей суверенітет Єврокомісії, про директиви якої вони нічого не говорять», – йдеться у статті Глазьєва у National Interest.
 
 Радник Путіна також посилається на дані соціологічних опитувань населення України, які, за його словами, свідчать, що «відсоток людей, які бажають вступити у Митний союз із Росією, досі перевищує кількість охочих інтегруватися з ЄС». Хто провів ці соціологічні опитування, Глазьєв не уточнює.
 
 Раніше в МЗС України повідомили, що мають намір після новорічних свят відновити з ЄС переговори щодо угоди про асоціацію.
 
 Від «Аратти»: звичайно, було б дивним сподіватися бодай на крихту об’єктивності в кремлівських оцінках Євромайдану. Воно й зрозуміло: слово «Майдан», починаючи з 2004 року, викликає напад тваринного страху серед кремлівських керманичів. І це закономірно, бо саме російський народ становить єдину реальну загрозу російській владі.
 
 Цікаво інше. Антиєвропейська «аргументація» московських керівників дивним чином співпадає з «аргументацією» українських прихильників кремлівського євроазійства. Слово в слово. Нібито політикам хтось роздав стандартну «козу» і ті, вивчивши її дослівно, повторюють у публічних дискусіях, як запрограмовані кіборги.
 
 Невже російські спецслужби насправді знаходяться на такому примітивному рівні? А може жодна розумна людина не хоче мати з ними нічого спільного?
  |  
 
 | 
 
| 
 
 | 
 
| 
 
 
 | 
 
 
© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025. 
При передруці інформації, посилання на www.aratta-ukraine.com обов`язкове. 
© Автор проекту - Валерій Колосюк.
   
 |