 |
Російська армія криміналізується. Буквально
Автор/джерело - © УНІАН
|
Дата публiкацiї - 1.10.2009 12:58 | Постiйна адреса - http://www.aratta-ukraine.com/news_ua.php?id=8073
Восени російську армію поповнять майже 12 тисяч колишніх зеків.
 | Доблесні російські військові експроприюють автівку грузина | Такі цифри навів заступник начальника Генштабу РФ Василь Смирнов.
На його думку, враховуючи масштаби осіннього призову, кількість призовників, у яких є кримінальний досвід, не позначиться на моральному кліматі військових колективів. "Ми просто зобов`язані цю категорію громадян забирати на військову службу, і ми будемо це робити і надалі", - сказав генерал.
Всього планується призвати на строкову військову службу більше 270 тисяч молодих росіян.
При цьому призов здійснюватимуть оновлені військкомати, де всі військові посади з сьогоднішнього дня переведені на цивільні. Тим часом, за словами Смирнова, солдатам, можливо, доведеться служити в Абхазії і Південній Осетії, де дислокована російська військова частина. Втім, генерал запевнив, що це, відповідно до чинного законодавства, може відбутися тільки на добровільних засадах .
|
|
|
|
© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на www.aratta-ukraine.com обов`язкове.
© Автор проекту - Валерій Колосюк.
|