Міліція «умовила» киян платити 2 гривні

Автор/джерело -  © “Народний Оглядач” 



Дата публiкацiї - 11.11.2008 | Постiйна адреса - http://www.aratta-ukraine.com/text_ua.php?id=1109

Недільний протест проти підвищення цін на проїзд у столичному метрополітені і наземному транспорті закінчився грандіозною бійкою.

Протестувальники спалюють символічні 2 гривні

На сайті «ПіК» опубліковано фоторепортаж про хід мітингу та його придушення «Беркутом».

Журналісти різних видань відмічають надзвичайну жорстокість бійців «Беркуту» проти взагалі-то не страшного мітингу. Адже учасників було лише біля 400, не було масових заворушень, биття вікон та вітрин чи чогось подібного. Тоді чому так жорстоко били і учасників, і журналістів, і невільних свідків?

Психологи знають, що жорстокість – це ознака слабкості. Слабкі люди проявляють жорстокість проти тих, хто в даний момент ще слабкіше. Але при тому плазують перед тими, хто сильніше.

Жорстокість в політиці – це ознака слабкості влади. Сильна, авторитетна влада не боїться своїх опонентів, натомість впевнено, спокійно, чемно і нежорстоко ставить їх на місце . Чим слабше стає влада, тим жорстокіше вона намагається діяти проти не лише відвертих опонентів, а й проти будь-якого прояву не абсолютно рабської поведінки. «Бий всіх. Бий своїх, щоб чужі боялись».

Останні прояви цієї жорстокості з боку силових структур (18 жовтня, 10 листопада) свідчать про комплекс страху сьогоднішньої влади. Передчуття краху викликає страх і провокує жорстокість. А жорстокість – навпаки послаблює таку владу. Може хто вже забув, як наростання репресій проти невеликих мирних пікетів сумських студентів у 2004 році викликало наростання протидії і загальноукраїнський резонанс, що врешті-решт повалило тодішню правлячу команду? Сьогоднішня влада, схоже, про це забула. А марно…

 



 



 



 

Журналістська прикмета: якщо на мітингу з`являється цей міліцейський начальник - будуть бити



 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на www.aratta-ukraine.com обов`язкове.
© Автор проекту - Валерій Колосюк.