Аратта - На головну

29 травня 2024, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Українські дерев`яні церкви були збудовані у символічній формі кораблів та звернуті зі Сходу на Захід. Історично, українські церкви були побудовані з центральним нефом та двома боковими проходами. Це розділення споруди на три частини відповідає трьом догмам, або Божої Священної триєдності: духу, душі, та тілу людини. Багаточислені куполи та шпилі позначають щогли кораблю, а хрести на кожному вістрі розмежовують де бути вітрилам.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Про портал
Український національний інтернет-портал «Аратта. Вікно в Україну» є приватним суспільно-політичним проектом, метою якого є презентація України, як держави у світовому інформаційному просторі максимально неупереджено й наближено до реальності, формування у відвідувачів позитивного іміджу України, як держави, на території якої формувалися перші засади демократичного суспільства, створення інтерактивної привабливості культурних, історичних, духовних, краєзнавчих пам’яток, традицій, цінностей і досягнень власної етнокультури та індоєвропейської цивілізації, відкриттю «білих плям» історії. Портал розпочав свою роботу 1 березня 2006 року.

Інформація від початку розраховується на внутрішню інтелектуальну аудиторію та українську діаспору, а також на закордонних фахівців, які вивчають Україну.

Ми розповідаємо не лише про швидкоплинну метушню сьогодення, а й про те, що залишається в анналах історії і пам’яті поколінь, що надає нам життєвої сили і гідності, розправляє наші крила і пробуджує свідомість.

Передусім - це наша багатюща культура і наше мистецтво, славетні діяння і дивовижне мистецтво життя, витворене нашими пращурами. Адже відомо, що без знання свого минулого, своєї історії, неможливо давати правильні оцінки подіям сьогодення, будувати майбутнє. Необхідно зазирнути у свою свідомість, згадати себе! Ми ділимося знаннями про багатотисячолітнє минуле нашої землі починаючи з давньокам’яного періоду, зокрема про блискучу Трипільську культуру та її творців — легендарних аріїв, наших предків. А ще ми відібираємо цікаві публікації, які допоможуть розібратися у власних пошуках і підкажуть відповіді на сакраментальні запитання, що насправді хвилюють нас Сьогодні. 

Ми будемо щасливі, якщо ви знайдете у нас щось нове і несподіване, про що раніше не знали і навіть не здогадувалися. Наприклад, чи задумувалися ви над символами і міфами предків українського народу? Вони сповнені великої магічної сили і є тою невидимою ниточкою, що тримала на нашій землі протягом трьох десятків тисячоліть дідів-прадідів сучасного українського народу. Українці в усі часи були талановитими, своїми великими і яскравими досягненнями вони прославили багато держав — в науці, спорті, культурі, бойових мистецтвах, передових технологіях. Нашого цвіту по всьому світу. На нашому порталі ви дізнаєтеся про відомих і невідомих, але видатних українців, про світочів нашої історії. 

Ми прагнемо показати українські культурні та історичні пам’ятки, розкрити перед усім людством силу, красу і духовну велич українського народу. Інформація порталу об’ємна, охоплює максимально можливу кількість інформаційних напрямків, аби аудиторія отримала максимальну кількість відповідей на питання щодо України, як держави, її історії, починаючи з часів існування першої пра-держави на території України – Аратти (Трипільської цивілізації). 

Принципова позиція редакції – неналежність до будь-яких політичних партій чи угруповань, критичність до дій влади, незалежно від її кольорів чи персоналій. Ми належимо народу незалежної України і діємо виключно в його інтересах.

Ми відкриті до співпраці і будемо вдячні за будь-яку допомогу.

Колектив
Валерій КОЛОСЮК

Валерій КОЛОСЮК

Засновник, розробник і керівник проекту. 
Сергій ДМИТРИЧЕНКО
Сергій ДМИТРИЧЕНКО

Головний редактор.  
Наші банери

Якщо Ви бажаєте підтримати наш проект, розмістіть, будь ласка, кнопку із посиланням на наш портал. Для цього ви можете скопіювати необхідний код:

Український національний інтернет-портал «Аратта. Вікно в Україну»

Український національний інтернет-портал «Аратта. Вікно в Україну»

Український національний інтернет-портал «Аратта. Вікно в Україну»

Український національний інтернет-портал «Аратта. Вікно в Україну»

Український національний інтернет-портал «Аратта. Вікно в Україну»

Український національний інтернет-портал «Аратта. Вікно в Україну»

 

324290 переглядів з 01.02.2009 р.

Популярні статті:
 
 

Нація не помирає від інфаркту, вона помирає тому, що в неї відібрали мову”
Ліна Костенко

 
Реклама на порталі
 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.