Аратта - На головну

21 грудня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- під час англо-бурської війни (Південна Африка) в 1899-1902 роках, командир одного з загонів бурів українець Юрій Будяк, врятував від розстрілу одного молодого англійського журналіста. Згодом останній допоміг Ю.Будяку вступити до Оксфордського університету. В 1917 році Ю.Будяк працює в уряді Української Народної Республіки. В 1943 році Юрій Будяк помирає в радянському концтаборі. Англійського журналіста звали .... Уїнстон Черчілль....
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Янукович зібрався віддати Росії Дністровську ГЕС

Захист держави 13587 переглядів

Опубліковано - 3.05.2010 21:55 | Всі новини | Версія для друку

Дністровська ГАЕС є однією з найбільших у світі гідроакумулюючих електростанцій
Дністровська ГАЕС є однією з найбільших у світі гідроакумулюючих електростанцій
Лідер БЮТ Юлія Тимошенко стверджує, що Президент України Віктор Янукович зібрався підписати угоду про передачу Росії Дністровської ГЕС.

Як повідомляє прес-служба Тимошенко, "Янукович почав здавати національні інтереси, і це тільки початок здачі. Чим вони будуть пояснювати, якою газовою угодою, коли будуть віддавати нашу гідроакумулюючу Дністровську електростанцію, яка є нашим стратегічним інтересом? І ця угода планується для підписання".

"Я переконана, що в Україні розгортаються не випадкові договори, а програма, добре продумана, заздалегідь домовлена, і вона сьогодні втілюється в життя", - зазначила Тимошенко.

Довідка.

Як відомо, Дністровська ГАЕС є однією з найбільших у світі гідроакумулюючих електростанцій. Її будівництво було розпочато у 1983 році. Основними функціями Дністровської ГАЕС є регулювання частоти і графіка навантажень в енергосистемі України, формування аварійного резерву електроенергії.

Встановлена електрична потужність Дністровської ГАЕС (7 насосів-турбін) у генераторному режимі має складати 2268 МВт, у насосному режимі - 2947 МВт. Проект станції передбачає встановлення семи однотипних гідроагрегатів. Загальна кошторисна вартість будівництва складає 5,8 млрд. грн.

Уряд Юлії Тимошенко "розморозив" будівництво цього довгобуду часів Радянського Союзу. У грудні 2009 року Кабінет Міністрів України збільшив обсяг державних капітальних вкладень у будівництво першої черги Дністровської ГАЕС у складі трьох гідроагрегатів проектною потужністю 972 МВт з 291 млн. 609,322 тис. грн. до 391 млн. 609,322 тис. грн.

Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Захист держави»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

3нання буває двох видів. Ми самі знаємо предмет або ж знаємо, де знайти про нього відомості ”
Бенджамін Франклін

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.