Дискримінація держслужбовців почалася з міліції |
Про це повідомила прес-служба.
«Бо немає у міліції нормованого робочого дня. Міліціонер може працювати і 24 години на добу відповідно до ситуації», - нагадав міністр внутрішніх справ опозиційного уряду.
«Дільничний у селі раніше 23-ї години додому не йде, особливо коли танці, релігійні свята, інші народні гуляння, коли народ розходиться і в 12, і в годину ночі. Але хто ж вестиме відповідний облік годин, які міліціонер проводить на роботі?», - поцікавився він.
На запитання чи врахує уряд погодинно ненормований робочий день дільничних міліціонерів, слідчих та інших представників МВС, які працюють за ненормованим графіком робочого дня, Г.Москаль зауважив, що «про міліцію в даному випадку забудуть».
Народний депутат закликав уряд України врахувати позитивний досвід розвинених країн, котрі давно використовують систему погодинної оплати праці під час фінансового обрахунку роботи працівників правоохоронних органів.
Москаль сказав: «Річ в тім, що погодинно враховують роботу поліцейських в усіх західних країнах. Якщо поліцейський перепрацьовує, бо на те є необхідність (адже злочини відбуваються упродовж всієї доби, чи відбуваються масові заходи, мітинги, демонстрації, і т.ін.), то видається наказ і сплачуються «сверхурочные» у дво- чи трикратному розмірі, залежно від країни. А якщо залучають до роботи у вихідний, чи під час державних свят, то в п’ятикратному розмірі оплачується така праця».