Горбалю подарували квиток до Севастополя та матроску |
"Свободівці" поставили свій подарунок на стіл, за яким сидить Василь Горбаль. Голова Львівської ОДА ніяк на це не зреагував, повідомляє ZAXID.NET.
Таким чином "свободівці" висловили протест проти голосування народного депутата від Партії регіонів, голови Львівської ОДА Василя Горбаля за ратифікацію угоди про продовження перебування ЧФ РФ на території України.
Голові Львівської ОДА згадали все: від ОУН до Сталіна
Сьогодні, під час сесії Львівської обласної ради, представники іншої патріотичної організації - Народного Руху України роздавали присутнім листівки, у яких голові Львівської ОДА Василю Горбалю нагадують про його «ганебні голосування».
Зокрема у листівці наголошено: «передусім, варто відмітити, що В. Горбаль не є прихильником відміни депутатської недоторканості. Тому за включення до порядку денного проекту Закону про внесення зміни до Конституції України щодо обмеження депутатської недоторканності (№1375, №1375-1) не голосував».
«Економічні погляди нового очільника ОДА, незважаючи на досвід роботи в фінансовому секторі, не дозволили йому голосувати за вступ до СОТ, (проект Закону про ратифікацію протоколу про вступ України до Світової організації торгівлі від 01.04.2008 №0041).
Засудження військової інтервенції Російської Федерації на територію Грузії (№3053) В.Горбаль не схвалив, а от на догоду Кремлю Постанову ВРУ про засудження військової агресії Грузії проти народу Південної Осетії (№3070), навпаки, підтримав.
Логічним для Горбаля є встановлення в місті Запоріжжі пам'ятника Сталіну, як і святкування року ветеранів Великої Вітчизняної війни у 2010 р.: Закон "Про Голодомор 1932-1933 років в Україні" новоспечений голова ОДА не підтримав, як не підтримав і внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України щодо відповідальності за публічне заперечення Голодомору 1932 - 1933 років в Україні», – написано на листівці.
«Чомусь незрозуміло, як керівник Львівської області не зміг проголосувати за відзначення державними нагородами України (посмертно) видатних українських музичних діячів Володимира Івасюка та Ігоря Білозіра.
Наприкінці, пропонуємо тим, хто ще вагається у політичній оцінці Голови ОДА В.Горбаля врахувати той факт, що за проект Закону про визнання Організації Українських Націоналістів і Української Повстанської Армії воюючою стороною у Другій світовій війні № 1404 від 30.01.2008 він також не проголосував», – йдеться на листівці.
Депутати Львівської облради довіряють Горбалю?
Водночас, депутати Львівської обласної ради шляхом таємного голосування не змогли висловити недовіру голові Львівської ОДА Василеві Горбалю.
Зі 120 депутатів облради 84 отримали бюлетень. Участь у голосуванні взяв 81 депутат. Недійсними визнано три бюлетені. "Проти" проголосувало 12 депутатів, "утрималося" – 6, "за" – 58.
Водночас за рішення в цілому про події, які мали місце у Верховній Раді України 27 квітня 2010 року (йдеться про ратифікацію угоди про продовження перебування ЧФ РФ на території України, – ред.) проголосувало 67 депутатів. Відповідно до цього рішення, буде розміщено заяву Львівської обласної ради у ЗМІ.