Аратта - На головну

22 грудня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Хроніки дерибану. ГПУ розслідує ракетну аферу

Скандал 4394 перегляди

Опубліковано - 27.05.2010 11:53 | Всі новини | Версія для друку

Діяльність з торгівлі зброєю контролював особисто Президент України Віктор Ющенко
Діяльність з торгівлі зброєю контролював особисто Президент України Віктор Ющенко
Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу у зв’язку із закупівлею Міноборони зенітних керованих ракет 9М38М1 (для ЗРК "Бук-М1" і "Бук-М1-2").

Для міноборони державна компанія "Укроборонсервіс" придбала ракети у комерційної українсько-російської фірми "Паралакс". Всього було куплено 52 ракети, із них 48 - бойові, дві - навчальні і ще дві - макети ракет. Закупівля проводилася ще у 2005 році, і згідно з матеріалами слідства, "Укроборонсервіс" заплатив за боєприпаси 21,2 млн. грн, пише Дело.

Як свідчать матеріали прокуратури, на момент укладення договору (у 2005 році) між "Укроборонсервісом" та компанією "Паралакс" остання взагалі не мала у своїй власності боєприпасів, які вона збиралася продати державі. Необхідні боєприпаси були придбані комерційною фірмою лише у 2006 році. І куплені були вони за 11,8 млн. грн. у того ж держпідприємства "Укроборонсервіс", якому згодом і була продана ця ж партія боєприпасів, тільки вже за вищою ціною.

У проміжку між купівлею і продажем "Паралакс" лише провів так звану передпродажну підготовку зенітних ракет, уклавши відповідний договір з військовою частиною Міноборони в Балаклеї. Ці роботи коштували комерційній фірмі 1 млн. грн. Таким чином, з урахуванням транспортування, "Паралаксу" закупівля і підготовка до продажу військового товару обійшлася в 13,1 млн. грн.

Чистий прибуток комерційного посередника, як зазначено в матеріалах прокуратури, склав 8 млн. грн.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Скандал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Історія вчить лише тому, що вона ніколи нічому не навчила народи”
Георг Гегель

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.