Аратта - На головну

18 липня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Німеччина хоче допомогти Україні будувати корвети

Захист держави 6573 перегляди

Опубліковано - 28.05.2010 13:32 | Всі новини | Версія для друку

Німеччина хоче допомогти Україні будувати корвети
Німеччина хоче допомогти Україні будувати корвети
У Севастополі в рамках Дня воєнної промисловості ФРН обговорювалася можливість участі Німеччини в оснащенні корабля класу корвет для українських Військово-Морських сил.

Зустріч німецької та української робочих груп відбулася на борту фрегата Niedersachsen, що перебуває з робочим візитом у Севастополі.

Як заявив журналістам напередодні проведення такої зустрічі посол ФРН в Україні Ганс-Юрген Гаймзьот, "у контексті побудови перспективного українського корвета, ми готові співпрацювати з Україною в тих галузях, які Україна сама визначить як найбільш для неї необхідні".

"Я розумію, що для України дуже важливо забезпечити роботою свою робочу силу і розумію, що дуже важливо більшу частину корабельного обладнання виготовляти в Україні. З іншого боку, у технічній сфері ми має певні сфери, де ми могли б допомогти Україні підняти рівень цих кораблів до високого сучасного рівня. Це тема для подальших переговорів з українською стороною ", - сказав посол.

У свою чергу капітан командир фрегата ВМС ФРН 2 рангу Андре Діркс сказав, що Німеччина славиться не тільки побудовою сучасних підводних човнів. "Німецька промисловість може запропонувати цілу палітру військово-морського обладнання та техніки. Обирати - українським замовникам", - наголосив він.

Діркс також позитивно поставився до думки українських фахівців про те, щоб перший корпус серії закласти, наприклад, на верфі в Німеччині, а наступні - під контролем німецьких суднобудівників будувати в Україні.

"Такий досвід, дійсно, є. Південно-Африканська Республіка замовила в Німеччині фрегат типу МЕКО . Основна його частина була закладена і виготовлена в Німеччині, а остаточна комплектація відбувалася вже в самій ПАР", - зазначив командир фрегата.

Як повідомлялося, у квітні Чорноморський суднобудівний завод почав будівництво першого з чотирьох кораблів класу корвет для Міністерства оборони.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Захист держави»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ніколи не виживе той народ, котрий сприймає свою історію очима сусідів”
Фрідріх Ніцше

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.