Аратта - На головну

22 травня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Тимошенко пообіцяла киянам припинити знущання з боку банди Черновецького-Януковича

За право людини 5957 переглядів

Опубліковано - 1.06.2010 15:58 | Всі новини | Версія для друку

Юлія Тимошенко: ми припинимо знущання над киянами з боку банди Черновецького-Януковича
Юлія Тимошенко: ми припинимо знущання над киянами з боку банди Черновецького-Януковича
У БЮТ готують позов до суду і мають намір скликати позачергову сесію Київради для скасування рішення про збільшення комунальних тарифів, - заява Тимошенко.

"Відразу після підписання ганебних Харківських угод Янукович на всю країну заявив, що тепер уряд зможе не підвищувати комунальні тарифи", - йде мова у заяві, яка розміщена на офіційному сайті лідерки БЮТ.

"Минуло трохи більше місяця – і ми отримали підтвердження, що Крим здали задарма: ніякого дешевого газу в Україні за Януковича не буде. Сьогодні стало відомо, що згідно з рішенням столичного керівництва вже з 1 липня кияни платитимуть за гарячу воду і опалення в півтора рази більше, а до кінця року тарифи підвищуватимуть ще кілька разів. Крім того, скрізь у Києві проходять псевдогромадські слухання, на яких затверджується підвищення у 3-4 рази тарифів на утримання будинків і прибудинкових територій.

Зрозуміло, що зростання комунальних тарифів у столиці – це не самостійне рішення мера Черновецького, який висить на гачку в Януковича. Думаю, всі кияни мають знати, що "Київенерго" належить представникам Партії регіонів. Бандити прийшли до влади, щоб "доїти" українців усіма можливими способами. І не дарма ця банда зараз готується приставити до Черновецького донецького генерал-губернатора: удвох чистити гаманці киян можна буде вдвічі швидше і ефективніше.

Блок Юлії Тимошенко захищатиме киян усіма можливими способами. У нас є чіткий план, щоб зупинити дію злочинних розпоряджень КМДА про підвищення тарифів. Ми вже готуємо позов до суду і маємо намір скликати позачергову сесію Київради для скасування рішення. Знущання банди Черновецького-Януковича над столицею необхідно припинити", - говориться в зяві Юлії Тимошенко.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «За право людини»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Вони вважають життя наше забавою і житіє прибутковою торгівлею, бо кажуть, то повинно ж звідкілясь мати прибуток, бодай із зла”
Біблія

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.