Аратта - На головну

21 грудня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- найдовший духовий музичний інструмент в світі - це трембіта, — конічна дерев’яна труба без бокових отворів. ЇЇ довжина може досягати чотирьох метрів. Діапазон трембіти — дві з половиною октави. Її звуки чутно більш ніж за десять кілометрів. Цей традиційний для жителів українських Карпат інструмент і досі використовується. Трембітарі сповіщають горян про важливі події. Якщо Ви включите до програми своєї подорожі один з фестивалів краю, то обов’язково познайомитеся з незвичайним інструментом.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Зазирати у чужу кишеню - шкідливо для здоров’я

У світі науки 7037 переглядів

Опубліковано - 4.06.2010 11:26 | Всі новини | Версія для друку

Зазирати у чужу кишеню - шкідливо для здоров’я
Зазирати у чужу кишеню - шкідливо для здоров’я
Вчені вважають, що мірятися доходом з родичами та друзями - то рецепт до нещастя.

Дослідники, які вивчили дані загальноєвропейського опитування, дійшли висновку, що три чверті респондентів вважають за важливе порівнювати свій дохід з іншими.

Але ті, хто вдаються до порівнянь рівнів зарплатні, виглядають менш задоволеними, надто, коли намагаються придивлятися до винагороди друзів та рідних, аніж колег по роботі.

Стаття в Economic Journal також робить висновок, що найбільше у цій ситуації потерпають незаможні. Дослідники з Паризької школи економіки використали дані Європейського соціального опитування, у якому взяли участь 19 000 учасників у 24 країнах.

Відповіді засвідчили, що чим більше значення люди приділяють порівнянням доходів, тим нижче вони оцінюють себе за шкалою задоволення та рівнем життя, і більше почувалися пригніченими.

Однак, обмеження порівнянь колом колег по роботі, як здається, є найменш шкідливим – позаяк порівняння з друзями виявлялися вдвічі боліснішими, аніж порівняння з колегами.

За результатами дослідження, населення бідніших країн порівнює свої доходи частіше, ніж населення заможніших, а у самих країнах бідніші більш вірогідніше вдаються до порівняння, аніж багатші.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «У світі науки»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ми захоплюємося старовиною, але живемо сучасністю ”
Овідій

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.