Аратта - На головну

24 травня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Глухів (Сумська область) 12 травня 1870 року, поширилися звістка, що їх знаменитому земляку Артемію Яковичу Терещенко, відомому цукрозаводчику та меценату височайшим указом надано потомственне дворянство. Сини згодом гідно продовжували його справу. А от численні онуки, вже стали прикладати свої здібності в інших іпостасях. Михайло Іванович Терещенко був міністром фінансів та закордонних справ в уряді О.Керенського; Федір Федорович Терещенко був талановитим авіаконструктором, вельми високо цінувався Жуковським, й літаки його конструкцій були прийняті на озброєння російською армією в І Світовій війні...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У Одесі чиновники від влади і медицини торгували немовлятами

Кримінал Регіон: Одеська область 7005 переглядів

Опубліковано - 11.06.2010 22:15 | Всі новини | Версія для друку

У Одесі чиновники від влади і медицини торгували немовлятами
У Одесі чиновники від влади і медицини торгували немовлятами
Приморський районний суд Одеси 10 червня заарештував посадовців однієї з районних державних адміністрації області, Одеської обласної клінічної лікарні та районної лікарні в Одеській області за підозрою в торгівлі новонародженими.

Про це повідомили в прес-службі обласного УМВС.

«Працівники одеського обласного управління з боротьби з організованою злочинністю в результаті реалізації отриманої оперативної інформації виявили і ліквідували організовану злочинну групу, до складу якої входили посадовці однієї з районних державних адміністрацій, Одеської обласної клінічної лікарні», - сказано в повідомленні.

Попередньо встановлено, що протягом 2008-2010 років підозрювані незаконно позбавляли батьківських прав малоімущих матерів.

Надалі заарештовані вимагали і одержували кошти в особливо великих розмірах у вигляді хабара від третіх осіб за передачу їм цих дітей.

Сума хабара становила від 3 до 10 тис. доларів за одну дитину.

Передача дітей здійснювалася шляхом складання фіктивних документів і довідок про стан здоров’я дитини, актів про смерть і передачу малюків у притулки.

Зараз встановлено, що в лікарнях зникли і вже передані третім особам 4 немовлят, доля ще 17 дітей встановлюється.

У повідомленні не уточнюється, скільки осіб заарештовано, і за якою статтею порушена кримінальна справа.

Триває слідство.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Кримінал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

У сучасних умовах будь-яка нація, що не бажає «самознищення» чи рабського становища у світовому співтоваристві, повинна на перше місце висувати завдання інтелектуальної безпеки”
Юрій Канигін

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.