Аратта - На головну

21 грудня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


В Україні відсутня справедлива процедура щодо статусу біженця

За право людини 5719 переглядів

Опубліковано - 22.06.2010 15:54 | Всі новини | Версія для друку

В Україні відсутня справедлива процедура щодо статусу біженця
В Україні відсутня справедлива процедура щодо статусу біженця
Міжнародна Амністія закликає Україну створити діючу систему надання притулку та започаткувати справедливу процедуру оформлення статусу біженця. Правозахисники кажуть, що Київ не виконує міжнародних угод у цій сфері.

Україна продовжує порушувати права біженців через відсутність справедливої та адекватної процедури надання притулку, наголошує Міжнародна Амністія. Понад те: в Україні немає чітко визначеного відомства, яке б опікувалося цією тематикою.

Міжнародні правозахисники зазначають, що унаслідок непорозумінь між політиками Державний комітет України у справах національностей та релігій, відповідальний за надання статусу біженця, був позбавлений цих функцій, а діяльність новоутвореної Державної міграційної служби також призупинена.

Однак регіональні міграційні служби продовжують приймати заяви від шукачів притулку, але далі вони «буксують». Тож протягом останнього року кілька сотень шукачів притулку залишаються без документів і їм не надають статус статусу біженця. А без документів, які б підтверджували законність перебування в Україні, їх постійно допікає перевірками міліція.

Лише кожен десятий прохач отримав статус біженця

Представниця Європейської ради у справах біженців Юлія Зельвенська каже, що українські правоохоронці необізнані з правами людей, зокрема тих, хто шукає притулку, тому ці люди весь час у небезпеці і ризикують бути депортованими з країни.

«В Україні немає геть чіткої процедури екстрадиції та іноді спостерігаються неоднозначні дії прокуратури. Тому права людей постійно порушуються», - наголошує Зельвенська.

Вона розповіла, що від початку незалежності в Україні 5 з половиною тисяч осіб просили офіційний статус біженця. Торік українська сторона задовольнила запити 10 процентів претендентів.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «За право людини»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Історія вчить лише тому, що вона ніколи нічому не навчила народи”
Георг Гегель

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.