Аратта - На головну

22 травня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- передтечею кінотворчості італійськіх неореалістів була стрічка, знята українською кіностудією. Цією кінострічкою фахівці вважають фільм Марка Донського “Веселка” (1943 рік) за однойменною повістю Ванди Василевської. Фільм був знятий на київській кіностудії, яка в роки Другої світової війни була евакуйована в Середню Азію. Він розповідає про українське село під час війни. Президент Рузвельт, переглянувши фільм, надіслав режисерові телеграму з подякою, а у 1944 році картина була відзначена Асоціацією кіно і радіо США.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


SMS-повідомлення зводять підлітків з розуму

Охорона здоров`я 7811 переглядів

Опубліковано - 5.07.2010 12:07 | Всі новини | Версія для друку

SMS-повідомлення зводять підлітків з розуму
SMS-повідомлення зводять підлітків з розуму
Сучасну молодь захопив потік нових психічних і фізичних розладів. Пов’язані вони з мобільними телефонами. Як запевняють учені, підлітки, які відправляють величезна кількість есемесок, можуть опинитися в лікарні.

На думку австралійських дослідників з Мельбурну, у юних любителів спілкуватися по стільниковому за допомогою тестових повідомлень можуть розвинутися тривожність, невпевненість у собі, депресія, а також синдром зап'ястного каналу, повідомляє Утро.ру.

Нові хвороби носять досить екстравагантні назви. Наприклад, "текстофренія". При цьому розладі здається, що прийшло повідомлення, і пацієнт відчуває вібрацію або чує сигнал, хоча насправді нічого не відбувається.

Ще одна хвороба названа "текстотревожністю" - це нав'язливе занепокоєння, коли немає можливості відправити або отримати SMS.

Підлітки, які захворіли на "посттравматичний текстовий розлад", набирають повідомлення на ходу і в цей час повністю відключаються від реальності, натикаючись на перехожих.

Ті, хто страждає "SMS-перебором", розсилають безліч есемесок в короткі терміни, для того щоб самоствердитися серед однолітків.

Згідно з останніми дослідженнями, кількість текстових повідомлень, що відправляються підлітками, за останні два роки зросла на 89%. Один юнак навіть зізнався, що розсилає близько 450 SMS у день.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Охорона здоров`я»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Уряди, в яких висловлюються протилежні міркування, придатні, доки царює мир”
Наполеон

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.