Аратта - На головну

20 грудня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- гетьман Петро Дорошенко останні двадцять років свого довгого й бурхливого життя прожив у почесному засланні в Росії. Був Вятським воєводою. Отримав від російського царя в маленькому містечку Яропольче (Волоколамський повіт поблизу Москви) помістя - 1000 дворів і пенсію в 1000 карбованців. Там же він і помер 9 листопада 1698 року, де і був похований. Був тричі одружений, мав двох дочок і трьох синів. Його правнучкою, по лінії останнього шлюбу з Агафією Єропкиною, була .... дружина Олександра Пушкіна – Наталя Гончарова...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У Криму розробили чергову концепцію розвитку сільського туризму

Туризм Регіон: Автономна республіка Крим 29044 перегляди

Опубліковано - 7.07.2010 01:49 | Всі новини | Версія для друку

У Криму розробили чергову концепцію розвитку сільського туризму
У Криму розробили чергову концепцію розвитку сільського туризму
Представники Програми розвитку та інтеграції Криму ООН презентували проект концепції розвитку сільського туризму в Криму.

Як розповіли в Кримському агротехнологічному університеті, на базі якого проводилася презентація, концепцію почали розробляти в березні і в червні її проект був готовий. У його рамках було проведено дослідження попиту та пропозиції, зроблені експертні запити до профільних міністерств, громадських організацій, повідомляють “Новини Криму”.

«Розроблена концепція розглядає сільський туризм як сучасний і ефективний інструмент розвитку сільських територій і боротьби з бідністю. Реалізація концепції дозволить створити нові робочі місця і підвищити доходи сільських жителів, збільшити надходження до місцевих бюджетів, покращити соціальну інфраструктуру, зберегти пам'ятки і звичаї півострова», - вважають розробники.

У створенні концепції брали участь представники профільних міністерств, органів місцевого самоврядування і власники об'єктів зеленого туризму.

Проект повинен послужити основою для створення республіканської програми розвитку сільського туризму. Зараз концепція обговорюється експертами за допомогою спеціального Інтернет-ресурсу.

В свою чергу, ми хочемо нагадати, що в 2005 році Мнінстерством економіки АРК вже була схвалена концепція розвитку сільського туризму на півострові. Та концепція зазначила, що через відсутність реклами, слабкого сервісу, браку знань, відсутності професійної організації і грамотного розподілу ресурсів різнопланові ініціативи по розвитку сільського туризму АРК виявилися малоефективними і нездатними задовольнити сучасні потреби вітчизняних та іноземних туристів. Навіть «закордонні» проекти виявилися малоефективними через відсутність скоординованих дій.

Зовсім недавно, про що ми повідомляли, туроператори ініціювали проведення акції «Моя Батьківщина – не совок» для покращення туристичного іміджу України.

За словами голова комісії з внутрішнього й в`їзного туризму Асоціації лідерів турбізнесу України Бориса Зелінського, це спроба боротися з іміджем Криму як «совковим» місцем, у якому надаються туристичні послуги низької якості.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Туризм»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Християнська етика була явним противенством поганської. Коли поганство головними чеснотами громадянина вважало гордість, смілість, неуступчивість, – християнство бачило свій ідеал у покорі, податливості та незлобності. Поганин (культурний чоловік) любив гарну одежу, пахощі, чистоту, тілесну красоту – християнин усе те вважав чортівською спокутою, гріхом та злочином. Світ і природа, що (...) були джерелом усього живого, всієї краси, всієї радості, в очах християнина – се минущі тіні, ілюзії, чортяча мана, джерело зла, гріха та чортячої спокуси. Більшого, повнішого противенства годі собі уявити ”
Іван Франко

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.