Аратта - На головну

22 грудня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Хто зупинить земельні афери Космоса?

Влада Регіон: м.Київ 4113 переглядів

Опубліковано - 13.07.2010 10:55 | Всі новини | Версія для друку

Хто зупинить земельні афери Космоса?
Хто зупинить земельні афери Космоса?
У Київській міськдержадміністрації розпочала роботу урядова міжвідомча робоча група з аналізу стану додержання законодавства у сфері земельних відносин.

Як повідомила прес-служба Державного комітету України із земельних ресурсів, відбулась зустріч голови комітету Олега Кулінича з першим заступником голови КМДА Олександром Поповим. Було прийнято рішення про усунення спірних питань, що існують у сфері землекористування у Києві. Зокрема, було домовлено про скасування дублювання функцій Головного управління земельних ресурсів при КМДА, і тепер Держкомзем та столична влада планують взаємодіяти у питанні відновлення контролю держави за землекористуванням у столиці.

Разом з тим, у Держкомземі вбачають необхідність вирішення, зокрема, й інших питань: усунення з боку КМДА перешкод щодо діяльності Головного управління Держкомзему у місті Києві та київської міської філії «Центр Державного земельного кадастру» на території міста та приведення у відповідність до вимог чинного законодавства рішень Київради і КМДА.

Серед інших проблем - необхідність скасування незаконно прийнятих рішень щодо приватизації земельних ділянок, насамперед у місцях реконструкції об’єктів дорожньо-транспортної інфраструктури; розроблення детального планування Києва з метою забезпечення прозорого, відкритого для громадськості міста процесу розподілу земельних ресурсів з урахуванням соціальних інтересів суспільства, екологічної та економічної доцільності.

На виконання доручення Кабінету міністрів протягом березня 2010 року комісією Держкомзему було здійснено перевірку виконання КМДА вимог чинного законодавства з питань земельних відносин. За результатами перевірки було встановлено, що створене при КМДА Головне управління земельних ресурсів фактично дублює функції, покладені законодавством на Головне управління Держкомзему у місті Києві, та унеможливлює контроль держави за використанням столичних земельних ресурсів.

Так, згідно зі ст. 125 Земельного кодексу України, право власності на земельну ділянку, а також право постійного користування та право оренди земельної ділянки виникають з моменту державної реєстрації цих прав.

Уповноваженим органом, згідно з чинним законодавством, є Центр Державного земельного кадастру при Держкомземі України. Фактично, на сьогодні реєстрацію цих прав проводить Головзем КМДА, що прямо суперечить нормам чинного законодавства.

Окрім того, аналіз рішень Київради і розпоряджень КМДА засвідчив, що земельні ділянки розподіляються без урахування екологічної доцільності і соціальних інтересів суспільства. При цьому процеси розподілу проходять непрозоро, закрито від громадськості міста та держави в особі органів виконавчої влади з питань земельних ресурсів, що створює умови для зловживань і корупційних проявів, зазначає Держкомзем.

Згідно зі ст. 150 Земельного кодексу, землі природно-заповідного фонду і землі історико-культурного призначення відносяться до особливо цінних земель. З момента введення в дію Земельного кодексу КМДА не вчинено жодної дії щодо оформлення цих земель. В результаті вилучено з територій зелених зон значні площі у парку «Кинь грусть», Маріїнському парку, парку Нивки, парку «Перемога».

Держкомзем наголошує на повній відсутності роботи з визначення меж земельних ділянок, на яких розташовані багатоповерхові будинки. Досі столиця України не має розробленого генерального плану, який мав би враховувати державні стандарти і норми, регіональні та місцеві правила забудови. Відсутність зазначеної документації робить незахищеними прибудинкові території від вилучення під нове будівництво, йдеться у повідомленні.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Нація або спільнота людей, що не використовуватиме свій інтелект, уважається за тварин, котрі не мають інтелекту взагалі. Таких людей можна використовувати як робочу худобу або матеріал залежно від вибору чи уподобань”
Таємна доктрина так званої «Більдерберзької групи»

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.