Аратта - На головну

10 квітня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Холодна війна-2. Boeing презентував безпілотник на водневому паливі

Технології 5706 переглядів

Опубліковано - 13.07.2010 16:52 | Всі новини | Версія для друку

Phantom Eye
Phantom Eye
Американський авіабудівний концерн Boeing представив перший прототип висотного безпілотного літального апарату Phantom Eye, який здійснюватиме польоти на водневому паливі, повідомляє Flightglobal.

Викатка безпілотника відбулася 12 липня 2010 року в місті Сент-Луис, штат Міссурі. Як очікується, у вересні поточного року почнуться наземні випробування апарату, а перший політ тривалістю 4-8 годин відбудеться в першому кварталі 2011 року.

Створений Boeing безпілотник має розмах крил 45,72 метра. Phantom Eye зможе здійснювати польоти на висоті до 19,8 тисяч метрів на швидкості до 150 вузлів (278 кілометрів на годину). Тривалість польоту БПЛА становитиме близько чотирьох діб. Безпілотник зможе перевозити устаткування масою до 204 кілограмів. Відзначною особливістю Phantom Ray є використання в нім двох 2,3-літрових двигунів Ford, які спочатку були спроектовані для автомобіля Ford Ranger.

Роботи із створення водневого безпілотника ведуться достатньо швидко - в березні 2010 року Boeing оголосив про початок монтажу першого прототипу Phantom Eye. Корпус безпілотника планується виконати із застосуванням технології "стелс", яка дозволить понизити помітність Phantom Eye в різних діапазонах хвиль.

Окрім Phantom Eye Boeing також створює ударний стелс-беспілотник Phantom Ray. Перший політ цього апарату намічений на кінець 2010 року.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Технології»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Державне думання для українського хама чуже і незрозуміле”
В‘ячеслав Липинський

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.