Аратта - На головну

22 грудня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


На німецьких автобанах - сезон мега-пробок

Світ навколо нас 4860 переглядів

Опубліковано - 23.07.2010 19:06 | Всі новини | Версія для друку

А8 між Мюнхеном і Зальцбургом
А8 між Мюнхеном і Зальцбургом
Німеччина славиться своїми швидкісними автобанами. Але час від часу замість швидкої їзди доводиться багато годин стояти у пробках. Щорічний пік заторів очікується цими вихідними – німці масово їдуть у відпустку.

Пробки на автобанах на під’їзді до великих міст – явище щоденне. Зрештою, Німеччина – автомобільний лідер у Європі. На 82 мільйони населення тут припадає майже 50 мільйонів автомобілів. Щоранку дорогою на роботу німці ризикують потрапити у затор довжиною у 3-5 кілометрів.

Однак це ніщо у порівнянні з вихідними наприкінці липня, коли у більшості федеральних земель розпочинаються літні шкільні канікули. На найбільш популярних літніх напрямках – до Північного і Балтійського морів, а також в Альпах – можна простояти у пробці цілий день, а можна ще й заночувати сім’єю у машині.

За даними Німецького клубу автолюбителів ADAC, найдовші затори традиційно припадають на середину і кінець липня і сягають п’ятдесяти кілометрів. Рекорд минулих років - 65 кілометрів на автобані A3 у Баварії. Як правило, ситуацію на дорогах погіршують ремонтні роботи.

Загалом за липень і серпень у Німеччині реєструють від семисот до тисячі пробок довжиною понад 10 кілометрів. До речі через кризу і дорожнечу бензину німці стали дещо менше їздити у відпустку машиною.

За два літні місяці 2009 року загальна протяжність пробок у Німеччині становила десять тисяч кілометрів. Роком раніше в ADAC нарахували 14 тисяч кілометрів. Це відстань від Берліна до Чикаго.
Перші мега-пробки цього сезону

Цьогорічний сезон мега-пробок відкрила Австрія. У середині липня в районі тунелю Тауерн було зареєстровано затор у понад 20 кілометрів. Це при тому, що у південних землях Німеччини - Баварії та Баден-Вертемберзі – канікули розпочнуться лише у перших числах серпня. Саме тоді в Альпах буде щорічний супер-затор. Гарантовані пробки у всіх тунелях, які з’єднують південні і північні Альпи. Дорогою до Адріатичного моря сотні тисяч німців, австрійців і швейцарців десятки годин стоятимуть у пробці при в’їзді до Туннелю Бреннер, що на кордоні між Австрією та Італією. Пропускна спроможність тунелю на центральній альпійській магістралі обмежена, отже добове стояння у пробках у літній і зимовий сезон тут вже стало ритуалом.

Пробки у розпал відпусток – не лише німецька проблема.

Крім згаданих австрійських магістралей дуже напружена дорожня ситуація у липні-серпні спостерігається в Італії. Тут перевантажені автобани на південь від Мілана, а також між Вероною, Венецією і Трієстом. У Франції майже гарантовано застрягнуть парижани дорогою до Середземного моря. «Курортні» пробки також стали звичаєм у Словенії і Хорватії. Традиційно можна провести багато годин на прикордонних пунктах пропуску на в’їзді до Греції та Туреччини.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Чудо не суперечить законам природи - воно суперечить нашим уявленням про неї ”
Блаженний Августин

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.