Вікна можна заклеїти звичайною харчовою фольгою. |
Для цього підійде плівка-світлофільтр, автомобільний тепловідбивач або найпростіший спосіб - звичайна харчова фольга. Щоб її закріпити, можна використовувати двосторонній скотч, нагадує “РІА Новості”.
В господарчих магазинах нині можна придбати спеціальні світозахисні шторки-ролети (вартістю близько 100 грн.), але вони розраховані на кріплення до сучасних вікон зі склопакетів. Якщо прикріпити такі ролети до дерев`яних рам вікон будинків, побудованих за типовими проектами, то відкриття вікон і кватирок буде обмежене наполовину.
Зверніть увагу і на колір портьєр: пам'ятайте, що біла тканина відштовхує сонячні промені, а чорна - поглинає. Щоб зберегти в будинку прохолоду, рами протягом дня краще тримати закритими.
Якщо у вас є вентилятор, покладіть під нього заморожені пляшки з водою. Така конструкція замінить кондиціонер. Єдина умова - у квартирі повинна бути ідеальна чистота, інакше окрім холодного повітря по житлу буде літати і пил.
Неприємні запахи добре усуває злегка розведений у воді оцет. Як можна частіше протирайте таким розчином робочі поверхні.
Ця суміш допоможе впоратися і з безсонням. За годину до сну одягніть бавовняні шкарпетки, змочені в розчині з трьох столових ложок оцту і половини літра води. Вирушаючи до ліжка, не забудьте їх зняти.
Нічну прохолоду здатне забезпечити і покривало, яке попередньо побувало в холодильнику. Воно створить ефект того ж кондиціонера.
При сильній спеці можна спробувати спати під простирадлом, яке було попередньо змочене холодною водою.
Про те, як запобігти ураженню тепловим або сонячним ударом та їхніми наслідками, ми писали раніше.