Аратта - На головну

18 квітня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- передтечею кінотворчості італійськіх неореалістів була стрічка, знята українською кіностудією. Цією кінострічкою фахівці вважають фільм Марка Донського “Веселка” (1943 рік) за однойменною повістю Ванди Василевської. Фільм був знятий на київській кіностудії, яка в роки Другої світової війни була евакуйована в Середню Азію. Він розповідає про українське село під час війни. Президент Рузвельт, переглянувши фільм, надіслав режисерові телеграму з подякою, а у 1944 році картина була відзначена Асоціацією кіно і радіо США.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


В Одеській області борються з насильством в сім'ях

За право людини Регіон: Одеська область 11241 перегляд

Опубліковано - 3.10.2006 23:28 | Всі новини | Версія для друку

В Одеській області борються з насильством в сім'ях
В Одеській області борються з насильством в сім'ях
З початку поточного року на облік в міліції були поставлені 795 жителів Одеської області, які вчинили не менше одного разу фізичне насильство по відношенню до членів своїх сімей.

Про це сьогодні повідомила на засіданні колегії облдержадміністрації начальник кримінальної міліції у справах неповнолітніх Тетяна Семикоп.

Всього за насильство в сім'ї стоять на обліку в органах внутрішніх справ Одеської області понад 3,5 тис. осіб, причому третина з них – жінки. Крім того, за словами Семикоп, 4,8 тис. жителів області – алкоголіки, які провадять асоціальний спосіб життя. “Саме з таких сімей діти тікають на вулицю”, – вважає полковник міліції.

Співробітники міліції уже зібрали матеріали для передачі в суд на 48 осіб, вимагаючи позбавити їх батьківських прав, у 33 справах суди уже ухвалили рішення. Встановлено також 8 фактів розбещення неповнолітніх, по цих випадках порушено кримінальні справи.

Семикоп нарікає, що в “Одесі дотепер немає жодного центру реабілітації для дітей, потерпілих від насильства в сім'ї, а також центру медико-соціальної реабілітації неповнолітніх. Тим часом практично всі діти, яких ми бачимо на вулицях, потерпіли від насильства в сім'ї – як психологічного, так і фізичного. 90 відсотків з них – токсикомани, які перед реабілітацією потребують лікування”.

Сьогодні ми не в змозі надати їм повноцінну допомогу, зауважила Т.Семикоп. Але саме в період роботи над бюджетом наступного року ці факти повинні бути враховані.

Для вирішення проблеми малолітніх бродяг, що прибувають в Одесу з інших регіонів, можна надати статус транзитного Одеському притулку-розподільнику для неповнолітніх, чого співробітники міліції добиваються уже 4 роки, наголосила Семикоп.

Від “Аратти”: Одещина ніколи не вважалася територією, де населення не має змоги жити більш-менш заможно. Проте, варто б було аналітикам із МВС проаналізувати причини такої агресивності населення та неадекватної жорстокості. Чи не є це наслідком наповнення телеефіру зазначеної місцевості? Чи не є це наслідком близькості до регіону зони військового конфлікту на території сусідньої держави, а головне - використання цього фактору місцевою бюрократією, яка, здебільшого, посідає свої крісла ще із часів колишнього СРСР.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «За право людини»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

В цілому, люди працюють більш напружено й більш інноваційно, якщо їх не примушують. Зовсім інша картина там, де їм жорстко вказують, що робити”
Соічіро Хонда

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.