Аратта - На головну

22 грудня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Столичний метрополітен подорожчає. Для зручності чиновників-клептоманів

Добробут Регіон: м.Київ 4726 переглядів

Опубліковано - 20.08.2010 18:31 | Всі новини | Версія для друку

Столичний метрополітен подорожчає. Для зручності чиновників-клептоманів
Столичний метрополітен подорожчає. Для зручності чиновників-клептоманів
КП «Київський метрополітен» чекає, що до кінця 2010 року ціна на жетон становитиме 2 грн.

Про це під час онлайн-конференції в "Аргументах і фактах" повідомив виконуючий обов`язки начальника метрополітену Владимир Федоренко.

«Ми хочемо, щоб це було якнайшвидше. Ця ціна демократична для пасажирів, зручна, і все ж таки ми одержуємо якийсь додатковий дохід», - сказав він. За його словами, метрополітен потребує додаткових коштів на оновлення, проведення планових робіт тощо.

Водночас Федоренко відзначив, що вартість проїзних залишиться такою самою, а ціну на жетони доцільно підняти до 2 грн. для зручності. Зокрема, за його даними, метрополітен витрачає тисячі гривень за послуги банків, купуючи розмінні монети для видачі здачі пасажирам. «Ми вважаємо, що на даному етапі доцільно встановити вартість жетона на рівні 2 грн., не змінюючи вартості проїзних квитків», - сказав Федоренко.

За його словами, жетони купуються, як правило, для разових поїздок, також вони купуються гостями міста. При цьому у всіх метрополітенах світу застосовується практика, коли разова поїздка істотно вища за абонемент.

Водночас, зазначив Федоренко, рішення щодо зміни тарифів прийматиме київська влада. Він висловив надію, що пасажири підтримають це, оскільки це дозволить прискорити роботу в касах.

Від “Аратти”: аргументація нового керівника столичного метрополітену наочно демонструє, що він гідно може претендувати на лаври найабсурднішого обгрунтування підвищення цін.

Загальновідомо, що столичний метрополітен збитковий виключно на паперах і у висловлюваннях чиновників. Насправді, перевозячи за день мільйони пасажирів, цей вид транспорту, за усіма законами економіки має бути і є прибутковим. Просто корумповану систему влади це не влаштовує.

До речі про зручності і економію. Якщо нова столична влада така принципово чесна, то аби скоротити витрати на розмінну монету і водночас зробити зручними взаєморозрахунки касирів і пасажирів, пропонуємо знизити тариф до 1 грн. Все одно, їздити доводиться на стареньких потягах, а нові - продовжують існувати хіба що у словах чиновників, будівництво ж нових ліній - фінасує держбюджет.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Добробут»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Такого безладу ніде немає. Треба, щоб сюди прийшли піночети й навели порядок. Бо в Україні жити соромно. Країна, де не діють закони. Це не демократія, а суцільна вакханалія. У нас безнадійно втрачений етично-моральний стрижень”
Іван Марчук

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.