Аратта - На головну

27 квітня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


На Сумщині горять отрутохімікати. А селяни - вони й за гірших умов виживали

Надзвичайна подія Регіон: Сумська область 11191 перегляд

Опубліковано - 25.08.2010 22:14 | Всі новини | Версія для друку

На Сумщині горять отрутохімікати. А селяни - вони й за гірших умов виживали
На Сумщині горять отрутохімікати. А селяни - вони й за гірших умов виживали
На Сумщині у Середина-Будському районі горить склад отрутохімікатів - велетенський ангар із майже тисячею тонн отрути. Хімікати туди почали звозити ще з 70-го року для тимчасового зберігання, утім, до утилізації так і не дійшло.

Поруч зі складами розташовані два села - саме їхні мешканці почали задихатися від ядучого диму і повідомили в МНС.

Зараз важко сказати, що насправді стало причиною займання. В МНС припускають: найімовірніше, це волога. Напередодні була злива, й через дірявий дах дощова вода могла потрапити на отрутохімікати, це і спричинило реакцію і тління - звідти повалив ядучий дим.

Бригади рятувальників до гасіння поки що не приступають - вода або ж піна можуть лише посилити хімічну реакцію. Очікують прибуття групи радіаційного та хімічного захисту і результатів спеціальної лабораторії.

В МНС запевняють: небезпеки для жителів довколишніх сіл уже немає, бо рятувальники обмежили доступ кисню в склад і дещо уповільнили хімічну реакцію. Тож про евакуацію населення не йдеться.

Утім, тутешні мешканці кажуть - і досі відчувають ядучий запах, скаржаться на головний біль, та подразнення очей. Дехто, не чекаючи рішення про евакуацію, виїжджає до родичів, подалі від хімскладу.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Надзвичайна подія»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ніколи нічого не замишляйте проти Росії, тому що на кожну вашу хитрість вона відповість своєю непередбачуваною дурістю ”
Отто фон Бісмарк

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.