Льовочкін вважає, що проти Януковича хтось робить провокації |
"Ця історія - провокація, щоб зіпсувати душок перед поїздкою президента до Берліна", - зазначив Льовочкін на зустрічі з журналістами.
"Проти Валерія Хорошковського та СБУ використовується тактика тисячі порізів, які не можуть серйозно поранити суперника, але псують картину загалом", - додав він.
На думку Льовочкіна, випади проти глави СБУ - це "свідома тактика, яка режисується його опонентами".
"Позиція Президента - що свободи в Україні не повинно ставати менше, а щодня тільки більше", - додав Льовочкін.
Як відомо, журналіст газети Frankfurter Allgemeine Zeitung Конрад Шуллер повідомив про те, що його контакти в Україні, яких він використовував у своїх матеріалах, були опитані представниками СБУ.
Від “Аратти”: чесно кажучи, нам важкувато зрозуміти хід думки глави АП.
А саме, в чому полягає зв'язок німецького журналіста і громаданина ФРН з українською опозицією? Він, згідно з чинного законодавства не може бути членом жодної української партії, як провладної, так і опозиційної.
Та й навіщо це західному журналістові? Чи у АП є докази того, що громадянина ФРН Шуллера "купили" опозиційні політики? Тоді, нам, громадянам, хотілося ці факти побачити й почути.
Проте, нам здається, що таких фактів немає. А СБУ, своїми незграбними діями у стилі совітського КДБ, дісно поза своїм бажанням, створює негативний імідж Президентові Януковичу не тільки за кордоном, а й в Україні. При чому, робить це абсолютно без участі опозиції. І роблять це вони, як кажуть, щиро, з найкращих намірів.
Проте подібні дії СБУ логічно вписуються у стійкі тенденції від сучасної влади: це і встановлення пам'ятників Сталіну, разом з героїзацією кривавого ликтатора; це і переписування історії під патронатом міністра за квотою КПУ Дмитра Табачника; це і участь комуністів у правлячій коаліції; це і відродження і нав'язування суспільству комуністичних пропагандистських штампів і міфів.
І все це не подобається більшості громадян. Бо ми, українці, не бажаємо повертатися у "світле" комуністичне минуле.
Бо саме в тому минулому, усіх, хто критично ставився до тієї влади миттєво об'являли шпигуном всіх розвідок і ворогом народу. І нам дивно, що глава АП почав висловлюватися саме у такій тональності. Дивно тому, що тоталітарне минуле, куди дрейфує влада аж ніяк не сполучається з її деклараціями про прихильність демократичним ідеалам.