Аратта - На головну

6 липня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Комуністичний Китай не цікавлять права й свободи громадян, але непокоїть корупція

Політика 5334 перегляди

Опубліковано - 6.09.2010 10:26 | Всі новини | Версія для друку

Комуністичний Китай не цікавлять права й свободи громадян, але непокоїть корупція
Комуністичний Китай не цікавлять права й свободи громадян, але непокоїть корупція
Пекін не ставитиме питань до розвитку української демократії. Саме тому експерти прогнозують успішну інвестиційну діяльність китайських підприємців в Україні. Завадити може хіба що корупція.

За підсумками офіційного візиту президента Януковича до Китаю підписано низку двосторонніх угод, скасований візовий режим з Гонконгом та досягнуті домовленості про інвестиційні проекти обсягом близько 4 мільярдів доларів.

Пекіну байдуже до української демократії

Китайська преса назвала візит президента України епохальним. Але директор Міжнародного інституту демократій Сергій Таран в інтерв'ю Deutsche Welle
нагадав, що комуністичному режимові Китаю, так само, як колись СРСР, притаманно перебільшувати значення візитів усіх іноземних лідерів.

Разом з тим експерт відзначив зацікавленість Пекіна у втіленні інвестиційних проектів в Україні. І не виключив, що вони таки будуть впроваджені, оскільки на відміну від країн Заходу, Пекін не пов'язує свої інвестиції з розвитком демократії в Україні.

Інвестувати хочуть, але буде складно

«Китай зацікавлений у тому, щоб інвестувати, але тут все залежить від української влади. Тому що за нинішнього рівня корупції інвестувати навіть такій країні, як Китай, буде дуже важко», - підкреслив експерт.

Таран також припустив, що зближення Києва та Пекіна може вплинути на розстановку політичних сил у світі.

Однак кандидат політичних наук Олександр Палій вважає, що ні США, ні Росія не будуть роздратовані співпрацею України з Китаєм. Він вважає заяву Януковича щодо невизнання незалежності Тайваню такою, що відповідає національним інтересам та продовжує традицію української дипломатії з однозначної підтримки територіальної цілісності держав.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Підозр у людини тим більше, чим менше вона знає”
Френсіс Бекон

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.