Аратта - На головну

23 грудня 2024, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Українські дерев`яні церкви були збудовані у символічній формі кораблів та звернуті зі Сходу на Захід. Історично, українські церкви були побудовані з центральним нефом та двома боковими проходами. Це розділення споруди на три частини відповідає трьом догмам, або Божої Священної триєдності: духу, душі, та тілу людини. Багаточислені куполи та шпилі позначають щогли кораблю, а хрести на кожному вістрі розмежовують де бути вітрилам.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Комуністичний Китай не цікавлять права й свободи громадян, але непокоїть корупція

Політика 5176 переглядів

Опубліковано - 6.09.2010 10:26 | Всі новини | Версія для друку

Комуністичний Китай не цікавлять права й свободи громадян, але непокоїть корупція
Комуністичний Китай не цікавлять права й свободи громадян, але непокоїть корупція
Пекін не ставитиме питань до розвитку української демократії. Саме тому експерти прогнозують успішну інвестиційну діяльність китайських підприємців в Україні. Завадити може хіба що корупція.

За підсумками офіційного візиту президента Януковича до Китаю підписано низку двосторонніх угод, скасований візовий режим з Гонконгом та досягнуті домовленості про інвестиційні проекти обсягом близько 4 мільярдів доларів.

Пекіну байдуже до української демократії

Китайська преса назвала візит президента України епохальним. Але директор Міжнародного інституту демократій Сергій Таран в інтерв'ю Deutsche Welle
нагадав, що комуністичному режимові Китаю, так само, як колись СРСР, притаманно перебільшувати значення візитів усіх іноземних лідерів.

Разом з тим експерт відзначив зацікавленість Пекіна у втіленні інвестиційних проектів в Україні. І не виключив, що вони таки будуть впроваджені, оскільки на відміну від країн Заходу, Пекін не пов'язує свої інвестиції з розвитком демократії в Україні.

Інвестувати хочуть, але буде складно

«Китай зацікавлений у тому, щоб інвестувати, але тут все залежить від української влади. Тому що за нинішнього рівня корупції інвестувати навіть такій країні, як Китай, буде дуже важко», - підкреслив експерт.

Таран також припустив, що зближення Києва та Пекіна може вплинути на розстановку політичних сил у світі.

Однак кандидат політичних наук Олександр Палій вважає, що ні США, ні Росія не будуть роздратовані співпрацею України з Китаєм. Він вважає заяву Януковича щодо невизнання незалежності Тайваню такою, що відповідає національним інтересам та продовжує традицію української дипломатії з однозначної підтримки територіальної цілісності держав.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

В цілому, люди працюють більш напружено й більш інноваційно, якщо їх не примушують. Зовсім інша картина там, де їм жорстко вказують, що робити”
Соічіро Хонда

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.