Аратта - На головну

10 січня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в селі Лемеші (Чернігівська область) на початку XVIII століття народився хлопчик Олексій Розум. У вільний від випасу корів час, він співав у сільскому церковному хорі, де був помічений, відправлений до Петербургу й згодом став графом Розумовським й вінчаним чоловіком імператриці Елизавети (щоправда без права престолонаслідування). Брат графа Кирило у 18 років (!!!) очолив петербургську академію наук, а згодом ще й став гетьманом Лівобережної України...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Сумна традиція. Чи буде в Україні Президент, якому вистачатиме влади?

Влада 3641 перегляд

Опубліковано - 8.09.2010 19:36 | Всі новини | Версія для друку

Сумна традиція. Чи буде в Україні Президент, якому вистачатиме влади?
Сумна традиція. Чи буде в Україні Президент, якому вистачатиме влади?
Найоптимальнішим шляхом здійснення конституційних змін в Україні глава Адміністрації Президента України Сергій Льовочкін бачить внесення нового проекту Конституції України.

Таку думку він висловив під час зустрічі з журналістами в АП.

За словами Льовочкіна, тема необхідних для розвитку країни конституційних змін дебатується в українському суспільстві протягом останніх років, що свідчить про її безумовну актуальність. Він нагадав, що фактично йшло обговорення трьох шляхів зміни Конституції. Зокрема, як варіант розглядається внесення нового проекту Конституції. Глава АП нагадав, що кандидат на пост Президента України Віктор Янукович запропонував свій варіант закону, вважаючи систему влади в країні після внесення конституційних поправок 2004 року розбалансованою, і з цим проектом кожен бажаючий може ознайомитись на сайті Партії регіонів.

Іншим шляхом, за словами Льовочкіна, є розробка окремих законів, якими можна внести зміни до Конституції, і проекти таких законів, нагадав він, також останніми роками з’являлись.

Нарешті, ще одним шляхом зміни Конституції може стати повернення до Конституції 1996 року, якщо Конституційний Суд винесе відповідний негативний вердикт щодо процедури прийняття змін до Конституції 2004 року.

Водночас, Льовочкін прогнозує, що Президент Янукович внесе новий проект Основного Закону країни. Відштовхуючись, зокрема, від вже згаданого проекту кандидата в Президенти Януковича, він, очевидно, пропонуватиме базовий варіант, сказав Льовочкін, але, "як справжній лідер, буде слухати інші думки".

"Очевидно, - підсумував глава АП, - треба створювати Конституційну раду чи асамблею, залучати найкращих фахівців з конституційного права, вдосконалювати закон, виносити його на обговорення, досягати консенсусу, і шукати механізми імплементації".

Від “Аратти”: кожен Президент України клянеться виконувати Конституцію, але не було в історії нашої країни Президента, якому ця Конституція не заважала, і який би не мріяв змінити Конституцію.

Президенту Леоніду Кравчуку не подобалася Конституція, бо вона була Конституцією УРСР, тобто, можливо навіювала спогади про комуністичне минуле в якості секретаря КПУ.

Президенту Леоніду Кучмі хронічно не вистачало повноважень, і він, змінюючи Конституцію, обіцяв нам, українцям, що з повноваженнями, які поступалися хіба що Богу, він зробить нас щасливими. Натомість, замість щастя ми отримали поліційну державу, де процвітали корупція і казнокрадство. Країну, де жорстоко подавлялися будь-які акції протесту, де за сказане публічне слово гинули журналісти і політики.

Вдруге міняти Конституцію Кучма почав перед Майданом, нібито за ініціативою соціаліста Олександра Мороза, комуніста Петра Симоненка та соціал-демократа Віктора Медведчука, який суміщав партійне лідерство з очільництвом Адміністрації Президента. Нині важко сказати про справжню мотивацію Кучми(а ми не такі наївні, аби повірити в те, що справжніми інціаторами були названі партійні лідери), проте, у кулуарах влади подейкували, що Кучма готується пересісти у прем'єрське крісло. Може так і сталося б, якби не Майдан.

Багато кому сплутав плани той легендарний Майдан, який всі ці роки, влада старанно поливає пропагандистським брудом.

Президенту Віктору Ющенку страшено не подобалася Конституція, та сама, прийняття якої він спочатку називав великим компромісом, що об'єднає українську націю. Не об'єднала нова Конституція те, що нею не об'єднується. Проте, Ющенко регулярно і так, і сяк намагався змінити Основний закон, проте, на щастя, не результативно.

Тепер Президент Янукович обіцяє нам щастя і добробут, якщо йому повернуть повноваження Кучми. Але, наш досвід показує, що за цими словами гаранта нам, пересічним українцям, світять лише нові кайдани...
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ваша так звана релігія діє як опій: вона заманює і приглушує болі замість того, щоб надати сили”
Новаліс

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.