Аратта - На головну

9 листопада 2025, неділя

 

Актуально
Голодомор
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


На наступному пленарному тижні опозиція вимагатиме звітів Могильова і Хорошковського

Влада 3523 перегляди

Опубліковано - 16.09.2010 17:20 | Всі новини | Версія для друку

На наступному пленарному тижні опозиція вимагатиме звітів Могильова і Хорошковського
На наступному пленарному тижні опозиція вимагатиме звітів Могильова і Хорошковського
Опозиція ініціюватиме відкриті парламентські слухання щодо стану свободи слова в Україні, а також заслуховування Анатолія Могильова і Валерія Хорошковського.

Про це на засіданні опозиційного уряду повідомив член фракції «БЮТ-Батьківщина», міністр культури опозиційного уряду Ігор Гринів.

«Ми також вимагатимемо звіту голови СБУ Хорошковського по факту його втручання і втручання співробітників Служби в діяльність ряду засобів масової інформації. Крім того ми вимагатиме звіту у парламенті міністра Могильова по справі зниклого харківського журналіста Клємєнтьєва», - сказав він.

За словами Гриніва, опозиція також вимагатиме ухвалення мораторію на перевірку ЗМІ під час виборів.

Гринів наголосив, що слідом за підпорядкуванням ключових державних органів влада Януковича намагається підпорядкувати собі і свободу слова.

«У нас є інформація, що на Сумщині влада змушує головних редакторів видань змінювати свої політичні погляди», - сказав він.

За словами Гриніва, на всіх провідних телеканалах йде так зване «промивання мізків».

«З ранку до вечора нам натхненно розповідають, що економіка зростає, Янукович будує нову державу, а в усіх негараздах винен попередній уряд», - обурився він.

Міністр опозиційного уряду вважає, що таким чином влада хоче перетворити Україну на «країну без власного обличчя і виключно для власного комфорту».
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Марно пояснювати дурням і начальникам: перші слухають і нічого не розуміють, другі все розуміють і тому не слухають”
Михайло Мамчич

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.