Аратта - На головну

10 січня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Будуємо нову країну. Азаров хоче контролювати Інтернет-спільноту

Влада 3688 переглядів

Опубліковано - 17.09.2010 10:39 | Всі новини | Версія для друку

Будуємо нову країну. Азаров хоче контролювати Інтернет-спільноту
Будуємо нову країну. Азаров хоче контролювати Інтернет-спільноту
Кабінет Міністрів України прийняв і передав до Верховної Ради законопроект, що передбачає обмеження всіх користувачів всесвітньої мережі інтернет.

Про це у четвер, 16 вересня, на засіданні опозиційного Кабміну повідомив народний депутат Андрій Шевченко.

«Коли за цей законопроект проголосують, можна очікувати візиту податківців, які відзначать: якщо ти збираєш і поширюєш інформацію, ми маємо право вважати тебе незареєстрованим інформагентством і вимагати платити податки», — заявив Шевченко.

У результаті дій такого законопроекту збирачем і розповсюджувачем інформації можна вважати будь-якого «блогера», впевнений нардеп.

«Під час прийняття Податкового кодексу необхідно відслідковувати все, що стосується медіа, не зайвим буде звернути увагу і на податок на рекламу, як інструмент тиску на мас-медіа», — сказав Шевченко.

Від “Аратти”: очевидно, що нині в Україні наполегливо розбудовується охлократія, що є прямим порушенням Конституції України.

Зокрема, стаття 1 Конституції визначає, що Україна є суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава.

Частина друга статті 3 чітко визначає напрямок правовой діяльності держави у особі її органів влади:"Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність. Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов'язком держави".

Частини друга і третя статті 5 Конституції чітко визначають, що право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами. Ніхто не може узурпувати державну владу.

Стаття 34 Конституції гарантує громадянам право на свобду слова і думки: "Кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань. Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій
вибір
.

Окрім процитованих нами, у Конституції є ще декілька статей і розділів, які визначають, як межі законодавчих ініціатив, так і повноваження органів державної влади, які їх ініціюють. Але, головне, на наш погляд, є те, що наголошує стаття 22. Цитуємо особисто для пана Азарова та його урядовців: "Права і свободи людини і громадянина, закріплені цією Конституцією, не є вичерпними. Конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані. При прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод".

А саме на це й спрямована нова законодавча ініціатива уряду Азарова. Якими б намірами і словесами їх не маскували - вони очевидні.

Ви маєте бажання жити у такій державі? І взагалі, хіба ми давали чиновникам, які тимчасово перебувають у владних кабінетах право будувати державу диктатури тимчасових представників над нами, тими, кому насправді, по Праву, закріпленому Конституцією, належить влада?
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

В цілому, люди працюють більш напружено й більш інноваційно, якщо їх не примушують. Зовсім інша картина там, де їм жорстко вказують, що робити”
Соічіро Хонда

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.