Аратта - На головну

21 грудня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Заліщики (Тернопільська область), після нападу Німеччини на Польщу в 1939 році, деякий час перебував польський уряд. А вже після вступу у війну Радянського Союзу, цей уряд через Румунію евакуюється в Англію, й до 1945 року вважався легітимним урядом Польщі...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Людина найщасливіша, коли вона вдома

У світі науки 5515 переглядів

Опубліковано - 30.09.2010 00:49 | Всі новини | Версія для друку

Людина найщасливіша, коли вона вдома
Людина найщасливіша, коли вона вдома
Науковці довели – людина почувається найщасливішою, коли вона вдома. Таке відкриття вчені з Кембриджського університету здійснили за допомогою мобільного телефону.

У когось домівка може асоціюватися з рутиною, але британські науковці нарешті мають підтвердження старого прислів'я - "дім там, де серце".

Те, що люди вдома почуваються найщасливішими, вчені довели, просто проаналізувавши дані з використання мобільних телефонів, повідомляє The Daily Mail.

Емоції та поведінка людини в той час, коли вона говорить по телефону, можуть стати ключем до кращого розуміння людської психології, зазначають експерти.

Під час дослідження, результати якого були представлені на конференції Ubiquitous Computing в Данії, науковцями оцінювався той вплив, що здійснює на людину її оточення, час доби та стосунки з іншими людьми.

Місцезнаходження людини має "істотний вплив на її стан душі", переконалися вчені.

Групі добровольців на 10 днів роздали телефони Nokia 6210 Navigator. Протягом цього часу піддослідні також мали записувати у щоденнику свої емоції.

Аби розшифрувати емоційний стан учасників, дослідники використали функцію розпізнавання мовлення. Місцезнаходження людини визначалося за допомогою GPS. Завдяки ж технології Bluetooth спостерігачі дізнавалися, з ким саме спілкуються піддослідні.

Виявилося, що майже половина респондентів найбільш щасливими почуваються саме вдома. Водночас 54% учасників експерименту відзначили наявність "сумних" емоцій під час свого перебування на робочому місці.

"Мобільні телефони є потужним інструментом для здійснення досліджень людської поведінки, ми можемо робити це безпечно та непомітно... та коли вони перебувають у найбільш природному середовищі", - каже очільниця дослідження, представниця Комп'ютерної лабораторії Кембриджського університету Сесілія Масколо.

Доктор Масколо підкреслила, що приватність учасників експерименту була й буде збережена.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «У світі науки»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Немає більш вірної ознаки поганого устрою міст, ніж велика кількість в них юристів і лікарів ”
Платон

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.