Аратта - На головну

21 грудня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Українці прагнуть бути з Європою

Громадська думка 6783 перегляди

Опубліковано - 1.10.2010 09:16 | Всі новини | Версія для друку

Українці прагнуть бути з Європою
Українці прагнуть бути з Європою
Кожен другий українець частіше подорожуватиме до Європи, якщо Європейський Союз запровадить безвізовий режим з Україною.

Про це свідчать дані опитування Міжнародного дослідницького центру ІФАК (IFAK), представлених на прес-конференції у Києві.

Зокрема, за словами генерального директору українського офісу ІФАК (IFAK) Сергія ГОВОРУХІНА, 46% опитаних українців ствердно відповіли на запитання: «Чи станете ви частіше подорожувати за умови скасування Європейським Союзом віз?». Щоправда, 43% респондентів відповіли, що частіше все одно не подорожуватимуть, оскільки у них для цього недостатньо фінансових ресурсів.

Щодо термінів інтеграції України в ЄС, то тут думки співвітчизників розділились на рівні частини: 18% опитаних вважають, що Україна стане членом ЄС в найближчі 1-2 роки; стільки ж респондентів висловили думку, що це стане можливим не раніше, ніж через 5-10 років; трохи менше, а саме 17% опитаних українців, вважають, що Україна зможе приєднатись до ЄС вже через 3-5 років; при цьому 17% вважають, що Україні взагалі не потрібно вступати в ЄС.

Водночас 55% опитаних вважають, що у відносинах з ЄС Україна повинна добиватись більших інвестицій і збільшення товарообігу. Вільного візового режиму прагнуть 47%, а більш тісної взаємодії у питаннях спільної безпеки - 16% респондентів.

Серед країн, які, на їхню думку, відстоюють інтереси України в ЄС, 33% співвітчизників виокремили Польщу, і 19% – Німеччину. Не змогли відповісти на це запитання 42% опитаних.

Оцінюючи характер взаємовідносин між Україною та ЄС, 36% респондентів назвали їх загалом дружніми, 57% – нейтральними і 7% - загалом загостреними.

Дослідження проводилось з 3 по 15 вересня 2010 р. серед жителів міст України з населенням понад 50 тис. чол. у віці 18-60 років шляхом телефонного опитування. Приблизна похибка дослідження в межах 3% (±3% при Р=0,95).
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Громадська думка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Вони вважають життя наше забавою і житіє прибутковою торгівлею, бо кажуть, то повинно ж звідкілясь мати прибуток, бодай із зла”
Біблія

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.