Аратта - На головну

7 березня 2026, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- найдовший духовий музичний інструмент в світі - це трембіта, — конічна дерев’яна труба без бокових отворів. ЇЇ довжина може досягати чотирьох метрів. Діапазон трембіти — дві з половиною октави. Її звуки чутно більш ніж за десять кілометрів. Цей традиційний для жителів українських Карпат інструмент і досі використовується. Трембітарі сповіщають горян про важливі події. Якщо Ви включите до програми своєї подорожі один з фестивалів краю, то обов’язково познайомитеся з незвичайним інструментом.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Парламент у блокаді: більшовики намагалися киданути опозицію

Влада 4105 переглядів

Опубліковано - 5.10.2010 18:29 | Всі новини | Версія для друку

Парламент у блокаді: більшовики намагалися киданути опозицію
Парламент у блокаді: більшовики намагалися киданути опозицію
Фракція "БЮТ-Батьківщина" вимагає першочергового розгляду у Верховній Раді законопроектів, які стосуються питань, що вникли після рішення Конституційного суду.

Про це на брифінгу заявив член фракції «БЮТ-Батьківщина» Сергій Міщенко.

За його словами, опозиція заблокувала парламентську трибуну, щоб привернути увагу до 4 запропонованих нею законопроектів.

«Це створення ТСК стосовно усіх питань, які виникли після ухвали КС, створення ТСК щодо суддів, які винесли неправосудне рішення, а також про недовіру суддям. Також ми вимагаємо хоча б зареєструвати, а потім розглянути постанову про позачергові вибори президента і Верховної Ради 21 березня 2011 року», - сказав він.

За словами Міщенка, провладна білість намагається «махлювати» з порядком легалізації рішення КС у Верховній Раді, підмінюючи комітети і документи.

При цьому Міщенко зазначив, що фракції БЮТ та іншим опозиційним партіям важливо, щоб запропоновані нею питання були включені до порядку денного у найближчу середу.

«Так як зміни до регламенту ще не відбулися, ми хочемо, щоб у цю середу усі питання, які пропонує опозиція, були розглянуті», - сказав він.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Релігія це зітхання пригнобленої тварі, серце безсердечного світу, подібно до того як вона - дух бездушних порядків. Релігія є опіум народу ”
Карл Маркс

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.