Аратта - На головну

22 грудня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Будуємо нову країну. До кінця року мільйон спрощенців залишиться без роботи

Добробут 4645 переглядів

Опубліковано - 8.10.2010 10:31 | Всі новини | Версія для друку

Будуємо нову країну. До кінця року мільйон спрощенців залишиться без роботи
Будуємо нову країну. До кінця року мільйон спрощенців залишиться без роботи
Українські підприємці, які працюють на єдиному податку, протестують проти додаткових відрахувань до пенсійного фонду. Понад дві тисячі листів з протестами підприємці відправили президентові та главі уряду.

Малі підприємці, які сплачують єдиний податок, відмовляються платити додаткові відрахування до пенсійного фонду, які з липня зросли до 200 гривень. До середини жовтня вони мають сплатити державі ці додаткові пенсійні внески за цілий квартал, що становить майже тисячу гривень.

Не кожен дрібний підприємець за нинішніх умов може це зробити, каже голова Інституту підтримки регуляторної реформи в Україні Володиммир Дорош.

Бюджет тільки втрачає

За його словами, якщо такі податкові зміни, ухвалені без обговорення з громадськістю, негайно не скасувати, це стане причиною припинення діяльності понад мільйона суб'єктів господарювання. Також вимушені обов’язкові платежі до пенсійного фонду призведуть до тінізації малого бізнесу в Україні, а це спричинить суттєве скорочення робочих місць і зменшення надходжень до державного бюджету.

«Якщо щомісяця мільйон підприємців мали платити по 200 гривень податку, то втрачається 200 мільйонів гривень. Якщо помножити на п’ять місяців, відколи закон вступив у силу, то через податкові органи держава недоотримає 1 мільярд 100 тисяч. А всього додатково держава планувала зібрати до пенсійного фонду 1 мільярд гривень», - каже Володимир Дорош.

30 гривень до пенсії

Мотивів платити додаткові відрахування до пенсійного фонду у підприємців з єдиним податком немає, каже експерт, оскільки, вийшовши на пенсію, вони отримають за це лише 30 гривень надбавки до мінімальної пенсії.

Крім цього, законодавці вимагають обов’язково сплачувати додаткові внески і від пенсіонерів, які мають свій бізнес.

«Також люди, які по основному місцю роботи платять відрахування і є підприємцями, теж змушені платити ще раз. Цікаво, їм що потім подвійну пенсію платитимуть?» - дивується голова Інституту підтримки регуляторної реформи.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Добробут»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Християнська етика була явним противенством поганської. Коли поганство головними чеснотами громадянина вважало гордість, смілість, неуступчивість, – християнство бачило свій ідеал у покорі, податливості та незлобності. Поганин (культурний чоловік) любив гарну одежу, пахощі, чистоту, тілесну красоту – християнин усе те вважав чортівською спокутою, гріхом та злочином. Світ і природа, що (...) були джерелом усього живого, всієї краси, всієї радості, в очах християнина – се минущі тіні, ілюзії, чортяча мана, джерело зла, гріха та чортячої спокуси. Більшого, повнішого противенства годі собі уявити ”
Іван Франко

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.