Аратта - На головну

10 січня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Посол ФРН не помітив сприятливого інвестиційного клімату в Україні

Економіка 5805 переглядів

Опубліковано - 8.10.2010 14:57 | Всі новини | Версія для друку

Посол ФРН не помітив сприятливого інвестиційного клімату в Україні
Посол ФРН не помітив сприятливого інвестиційного клімату в Україні
В Україні поки що недостатньо умов для більш активного інвестування з боку Німеччини.

Про це заявив посол ФРН в Україні Ганс-Юрґен Гаймзьот під час перебування в Донецьку разом з делегацією німецьких підприємців.

Німеччина розглядає Україну і, зокрема, Донеччину як партнера з вагомим потенціалом. Однак і досі існують певні складнощі для приходу в Україну іноземних інвесторів, сказав під час спілкування з журналістами посол ФРН в Україні Ганс-Юрґен Гаймзьот: «Новий уряд представив дуже важливі плани й наміри. Проте досі не відчутно, що в іноземних інвесторів минули недовіра та настороженість».

Можливостей багато – як і перешкод

Складається враження, що Україна прагне інвестицій, але не хоче бачити інвесторів, сказав посол. Він зазначив, що є випадки, коли губернатори не дотримали своїх обіцянок перед інвесторами, або ж приклади незрозумілої поведінки з боку митних та податкових служб. А для інвестора вирішальним є впевненість, що він працюватиме в тій правовій системі, яка б відповідала європейським нормам. Утім, досі іноземні підприємці змін на краще не відчули. Й інвестиційні показники в першому півріччі цього року це підтверджують, зауважив посол.

На його думку, нині дуже важливо забезпечити інвесторам надійність у правовій сфері. Також дуже важливо, щоб політичні інтереси країни перемогли над приватними економічними інтересами. Крім того, необхідна більша відкритість щодо інвесторів. Німці – дуже серйозні та обережні люди, і якщо вони ризикнуть прийти в Україну, то вони залишаться тут надовго, додав посол.

Привабливі галузі

За словами Генерального консула Німеччини в Донецьку Клауса Ціллікенса, привабливими галузями для інвесторів у Донецькій області, попри існуючі стереотипи про виключно промисловий регіон, могли би стати сільськогосподарський сектор, виробництво продуктів харчування, комунальні послуги.

Крім того, як підкреслили дипломати, особливу увагу Німеччина приділяє також підтримці проектів у сфері енергозбереження. Так, 21 жовтня в рамках німецько-українського енергетичного форуму в Донецьку відбудеться конференція, присвячена модернізації промисловості. Участь у ній візьмуть також і члени німецького уряду.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Якщо народ позбавити його історії, то через покоління він перетвориться на натовп, а ще через покоління ним можна буде управляти ”
Йозеф Геббельс

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.