Аратта - На головну

22 грудня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


ЄС занепокоєний ситуацією в Україні

Світ навколо нас 4629 переглядів

Опубліковано - 20.10.2010 21:30 | Всі новини | Версія для друку

ЄС занепокоєний ситуацією в Україні
ЄС занепокоєний ситуацією в Україні
Європейський Союз стурбований повідомленнями про порушення демократичних свобод в Україні.

Про це комісар ЄС з питань розширення та Європейської політики сусідства Стефан Фюле заявив сьогодні, виступаючи на сесії Європарламенту у Страсбурзі.

«Ми стурбовані послідовними та широко розповсюдженими повідомленнями про порушення фундаментальних свобод та фундаментальних принципів в Україні. Особлива стурбованість стосується питання свободи ЗМІ, свободи зібрань та свободи об’єднань», - сказав він.

Єврокомісар зазначив, що необхідно поважати ці фундаментальні права, оскільки вони є найкращою гарантією свободи особистості, а також забезпечують конкуренцію ідей, що є необхіднім компонентом дійсно відкритого інноваційного і конкурентного суспільства.

«Для Євросоюзу та наших країн-членів повага до прав людини, демократичних принципів та верховенства права є фундаментальними принципами, які тримають нас разом. Це принципи, в яких ми не можемо іти на компроміс», - наголосив Фюле.

«Наше зближення з Україною визначатиметься дотриманням цих цінностей», - підкреслив він.

Європейський Союз наголошує на необхідності проведення в Україні конституційної реформи.

«1 жовтня Конституційний Суд України виніс рішення, яким скасував конституційні зміни, внесені у 2004 році, після Помаранчевої революції. Це рішення лише посилило потребу України у проведенні більш широкої конституційної реформи через всеохоплюючий конституційний процес», - сказав Фюле.

Комісар наголосив, що така реформа має встановити у владі ефективну та остаточну систему стримувань та противаг відповідно до європейських стандартів.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ніколи нічого не замишляйте проти Росії, тому що на кожну вашу хитрість вона відповість своєю непередбачуваною дурістю ”
Отто фон Бісмарк

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.