Аратта - На головну

21 травня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Глухів (Сумська область) 12 травня 1870 року, поширилися звістка, що їх знаменитому земляку Артемію Яковичу Терещенко, відомому цукрозаводчику та меценату височайшим указом надано потомственне дворянство. Сини згодом гідно продовжували його справу. А от численні онуки, вже стали прикладати свої здібності в інших іпостасях. Михайло Іванович Терещенко був міністром фінансів та закордонних справ в уряді О.Керенського; Федір Федорович Терещенко був талановитим авіаконструктором, вельми високо цінувався Жуковським, й літаки його конструкцій були прийняті на озброєння російською армією в І Світовій війні...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Свято демократії у Донбасі продемонструвало: партія №1 панічно боїться опонентів

Вибори-2010 Регіон: Донецька область 9453 перегляди

Опубліковано - 2.11.2010 11:42 | Всі новини | Версія для друку

Свято демократії у Донбасі продемонструвало: партія №1 панічно боїться опонентів
Свято демократії у Донбасі продемонструвало: партія №1 панічно боїться опонентів
У Донецьку під час виборів в комісіях не працювало жодного члена від партії Юлії Тимошенко.

Про це розповів Олександр Єрмоченко з обласної організації "Батьківщини".

"Волевиявлення 700 тис. виборців у Донецьку проходило без нашого контролю", - сказав він.

"Нам відмовили на тій підставі, що наші люди не мають досвіду роботи, - говорить Тетяна Павлюк, заступник голови облштабу "Батьківщини". - Зате в комісіях ми знайшли "досвідчених людей" від ПР 1993 року народження.

Про адмінресурс на великому Макіївському підприємстві "Макіїввугілля" розповів нардеп Михайло Волинець.

"Гендиректор Станіслав Толчин заявив колективу:" Або від "Батьківщини" не буде жодної людини, або директор шахти, в якій знайдеться хоч один "бютівець", може вважати себе звільненим", - розповів Волинець.

Нардеп звернув увагу на те, що бюлетені зроблені неякісно, не захищені від підробок, хоча є бланками суворої звітності.

"У Красноармійську ми виявили 36 підроблених бюлетенів, які зроблені на ксероксі", - сказав Волинець.

На його думку, нинішні вибори в Донбасі відрізняються тим, що всі політичні сили, альтернативні ПР, несподівано згуртувалися проти партії влади.

"Щоб протистояти нахабним фальсифікаціям, ми допомагали один одному представники партій з різними ідеологіями. Головне те, що донецькі виборці бойкотували вибори, а це вже тихий бунт проти ПР", - підсумував він.

На думку Волинця явку виборців у Донецькій області штучно підняли з 30% до 50% шляхом "каруселей" і "вкидань". До таких же висновків прийшли донецькі представники представники незалежної громадської організації Комітет виборців України.

"Реальний показник явки виборців у Донбасі говорить про розчарування - цей показник не вище 30%, - заявив Волинець. - Ось приклад у Димитровому, де не дозволили фальсифікувати наші люди: на ділянці 07001 проголосували 21,8% виборців".

Про появу "людей бандитського вигляду" на дільницях у Пролетарському і Будьонівському районах Донецька заявили представники одразу декількох партій.

"У Будьонівському районі наших представників буквально виперли з усіх дільниць. Там вже на 23.00 закінчили підрахунок голосів, запакували і повезли бюлетені", - заявив керівник Донецького обласного виборчого штабу "Єдиного центру" Климент Гриньов.

Ця партія провела свій екзит-пол і отримала такі результати по виборах мера в Донецьку: проти всіх кандидатів на посаду міського голови проголосували 13% жителів Донецька.

А за посадженого за грати напередодні виборів кандидата від "Єдиного центру" Амбросенка віддали голоси більше 4%.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Вибори-2010»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Навчаючи інших, ми вчимося самі”
Сенека

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.