Подарунок від космічної влади. У киян з’вилася перспектива опинитися у темних і холодних оселях |
Критичного рівня ситуація досягла о 15.00 годині, коли тиск газу по ТЕЦ-6 впав на 65,5%, а по ТЕЦ-5 - на 57,5%, повідомляє прес-служба "Київенерго".
Внаслідок падіння тиску газу виробництво електричної енергії на ТЕЦ-5 знизилося на 100 мВт (до 340 мВт/год), на ТЕЦ-6 - на 80 мВт (до 360 мВт/год), наголосили в компанії.
Крім того, знизилась температура теплоносія на 1-5 ˚С.
"Обмеження газопостачання обумовлено заборгованістю енергокомпанії за спожитий газ. Несплата споживачами "Київенерго" боргів за спожиту теплову та електричну енергію, а також невідшкодування КМДА різниці в тарифах на тепло призвели до обмеження газу на ТЕЦ", йдеться в повідомленні прес-служби компанії.
У "Київенерго" додали, що загальний борг всіх споживачів становить 1,7 мільярда гривень. Зокрема, борг КМДА за різницю в тарифах складає 860 мільйонів гривень.
Станом на 31 жовтня загальний борг споживачів за електроенергію становить 913,7 мільйонів гривень.
Найбільшим боржником є "Київводоканал" - 604,6 мільйона гривень, "Київпастранс" - 26,2 мільйона гривень, "Київміськсвітло" - 19,6 мільйона гривень, населення - 109,6 мільйона гривень, Метрополітен - 6,5 мільйона гривень, міський та районний бюджети (разом) - 5,6 мільйона гривень.
Водночас, загальний борг споживачів за теплову енергію становить 765 мільйонів гривень. Серед найбільших боржників - житлові будинки (ЖЕКи) - 618,7 мільйона гривень, ЖБК та ОСББ - 77,4 мільйона гривень, міський та районний бюджети (разом) - 28,9 мільйона гривень.
Борг "Київенерго" за спожитий природний газ складає майже 743 мільйони гривень.
Як відомо, ТЕЦ-6 обслуговує житлові масиви Троєщина, Лісовий, Оболонь, Куренівка, Виноградар, Поділ (більше 2100 житлових будинків, 62 лікувальні заклади, 159 дитячих садків, 125 шкіл, 1393 адміністративних будинків і інших закладів).
ТЕЦ-5 обслуговує масиви Харківський, Позняки, Осокорки, Русанівка, Березняки, Теремки (близько 3000 житлових будинків, 122 лікувальні заклади, 117 дитячих садків, 108 шкіл, більш 2000 адміністративних будинків та інших закладів). Від “Аратти”: ми вже неодноразово писали про крах комуністичних "благ" від яких страждають більшість громадян, хоч і не мають борігів за так звані послуги. Але, комунальні монополісти, які вже давно не комунальні, а належать конкретним особам, абсолютно ігнорують законодавство, не надаючи громадянам проплачених послуг. І роблять це абсолютно безкарно. Вчергове, з початком опалювального сезону, тисячі людей опиняються ошуканими владою, яка мертвою хваткою вчепилася у іржаві темпломережі, які нереально відремонтувати, у раритетні котли, місце яких хіба що у музеях чи на металобрухті. При очевидній непрацездатності системи, та ж сама влада прямо забороняє нам, громадянам, встановлювати сучасні економічні і високопродуктивні системи індивідуального чи будинкового опалювання. Чому? А тому, що, очевидно, іржава совітська труба є невичерпним джерелом достатку новоявлених господарів так званих комунальних підприємств. Іншого поясненя цей феномен не має. Робіть висновки.