Аратта - На головну

22 квітня 2026, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Глухів (Сумська область) 12 травня 1870 року, поширилися звістка, що їх знаменитому земляку Артемію Яковичу Терещенко, відомому цукрозаводчику та меценату височайшим указом надано потомственне дворянство. Сини згодом гідно продовжували його справу. А от численні онуки, вже стали прикладати свої здібності в інших іпостасях. Михайло Іванович Терещенко був міністром фінансів та закордонних справ в уряді О.Керенського; Федір Федорович Терещенко був талановитим авіаконструктором, вельми високо цінувався Жуковським, й літаки його конструкцій були прийняті на озброєння російською армією в І Світовій війні...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Міліція не погрожувала журналістові перспективою Гонгадзе-2

Скандал 4072 перегляди

Опубліковано - 4.11.2010 23:40 | Всі новини | Версія для друку

Міліція не погрожувала журналістові перспективою Гонгадзе-2
Міліція не погрожувала журналістові перспективою Гонгадзе-2
Правоохоронці не погрожували білоруському опозиційному журналісту Олександру Цінкевичу другим Гонгадзе.

Про це заявили у відділі зв'язків з громадськістю ГУМВС України в Києві.

МВС в Києві повідомляє, що кілька тижнів тому до кримських правоохоронців звернулася редакція однієї з впливових всеукраїнських газет, чий бренд та логотип невідомі незаконно використали під час передвиборної компанії.

"У рамках кримінальної справи, порушеної за цим фактом, слідчий ГУМВС України в Криму дав доручення оперативному працівникові кримського УБОЗ виїхати до столиці та вручити повістку на допит ймовірному свідку протиправних дій", - заявили в прес-службі.

Прибувши за відповідною адресою у супроводі працівників столичного УБОЗу, представник кримської міліції зміг поспілкувалися з дружиною цього громадянина.

"Вислухавши правоохоронця, жінка заявила, що чоловіка вдома немає, хоча під час бесіди той, не виходячи з помешкання, виглядав з-за дверей", - йдеться в повідомленні.

"Коли жінка пішла на роботу, працівники міліції знову намагалися викликати чоловіка для бесіди. При цьому вони неодноразово повідомляли, що є правоохоронцями й пояснювали, з якою метою прибули за цією адресою", - заявили в київській міліції.

"На численні прохання чоловік двері не відчинив, перешкоджаючи таким чином міліції у виконанні процесуальних дій", - зазначається в повідомленні.

Працівники міліції з'ясували, що це помешкання громадянин орендує й викликали до місця події власника квартири.

"На його вимогу відчинити двері чоловік також не відреагував. Бажаючи з'ясувати, що відбувається у його приватному помешканні, власник квартири викликав слюсаря з ЖЕКу та дільничного інспектора міліції", - йдеться в заяві.

Орендатор квартири в свою чергу зателефонував на спецлінію "102" і повідомив операторові цієї служби, що до нього додому намагаються вдертися невідомі особи.

"На місце виклику виїхала слідчо-оперативна група, якій заявник повідомив, що є іноземним громадянином, журналістом білоруського видання, й зажадав, щоб йому надіслали повістку з викликом до слідчого через дипломатичну установу", - повідомили в міліції.

"Враховуючи норми чинного законодавства, працівники міліції погодилися з цією вимогою", - зазначають в прес-службі.

"Співробітники столичного УБОЗу, які супроводжували кримського колегу, категорично заперечують, що поводилися з представником іноземного ЗМІ нетактовно і, тим більше, погрожували йому стати "другим Гонгадзе", - йдеться в заяві.

Керівництво київської міліції має на меті провести ретельну службову перевірку, про результати якої ВЗГ ГУМВС України в Києві повідомить пізніше.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Скандал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Історія вчить лише тому, що вона ніколи нічому не навчила народи”
Георг Гегель

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.