Аратта - На головну

8 липня 2025, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Прокуратура узялася за Луценка з новою силою

Скандал 4357 переглядів

Опубліковано - 9.11.2010 15:46 | Всі новини | Версія для друку

Прокуратура узялася за Луценка з новою силою
Прокуратура узялася за Луценка з новою силою
П’ятого листопада Генеральна прокуратура України порушила кримінальну справу проти екс-міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка. Політика підозрюють у розтраті державного майна та зловживанні службовим становищем.

Сьогодні екс-міністр вже побував на першому допиті у Генеральній прокуратурі. Справу, порушену проти нього, він вважає політичною.

Однак якщо суд визнає його провину, Луценку загрожує позбавлення волі строком від 3 до 8 років.

Про суть кримінальної справи раніше розповів заступник міністра МВС України, начальник Головного слідчого управління Василь Фаринник. За його словами, водій екс-міністра впродовж двох років з моменту працевлаштування в органи внутрішніх справ отримав спеціальні звання від капітана до підполковника, мав чималу заробітну плату. Крім того, загальний стаж роботи водієм у цієї людини становить 22 роки і він був зарахований як загальний стаж роботи в міліції.

«Ясно, без міністра, без посадових осіб кадрової служби цього не можна було зробити», - сказав Фаринник, зауваживши при цьому, що є документ, підписаний конкретними людьми. На уточнююче запитання, ким саме, він повідомив: «Лист підписував Юрій Віталійович, резолюцію ставив Турчинов».

У жовтні Генпрокуратура порушила справу за фактом зловживання владою посадовими особами МВС під час керівництва Юрія Луценка. Спочатку колишній міністр проходив у цій справі як свідок. Але 5 листопада свідка Луценка перекваліфікували на обвинуваченого.

Екс-міністр оскаржить порушення кримінальної справи у суді

Сам екс-міністр внутрішніх справ України, лідер «Народної самооборони» Юрій Луценко заявляє, що кримінальна справа проти нього є наслідком його політичної та міліцейській діяльності, і має намір оскаржити порушення кримінальної справи в суді. Про це він заявив сьогодні після допиту в головному слідчому управлінні Генеральної прокуратури України.

Як зауважив Луценко, спочатку він проходив у справі як свідок, потім як підозрюваний, а зараз його процесуальний статус змінили на обвинуваченого. За його словами, кримінальну справу порушили за статтею 191 Кримінального кодексу України. «Мова йде про те, що я нібито вступив у змову зі своїм водієм і створив умови для нарахування йому зайвої пенсії, яка дорівнює близько зайвих 40 тисяч гривень», – сказав Луценко.

За словами Луценка, йому обрали запобіжний захід у вигляді підписки про невиїзд. «Обрали підписку про невиїзд. Намагалися зробити невиїзд із мого будинку, але залишили потім невиїзд з міста Києва», – сказав він.

«Сьогодні я подам до Печерського суду скаргу щодо порушення кримінальної справи, яке вважаю незаконним і необґрунтованим. Будемо сподіватися, що в Україні ще залишаються чесні судді… Я впевнений, що не скоював злочину і не буду відповідати за цю кримінальну справу. Тому що мої дії не призвели до збитків в державі», – повідомив Луценко.

За його словами, нещодавно його попереджали про те, що як він не припинить критикувати Партію регіонів і підтримувати Юлію Тимошенко, то «матиме проблеми». «Ці проблеми настали минулої п’ятниці через порушення кримінальної справи», – заявив екс-міністр.

Луценко обіймав посаду міністра внутрішніх справ двічі: в 2005-2006 роках та з 2007 по 2010 роки.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Скандал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Причина того, що важко керувати народом, полягає в тому, що народ освічується і в ньому багато розумних ”
Лаоцзи

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.