Аратта - На головну

21 грудня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Частина підприємців вирішила не приходити на всеукраїнський збір на Майдані

За право людини 4972 перегляди

Опубліковано - 3.12.2010 17:15 | Всі новини | Версія для друку

Частина підприємців вирішила не приходити на всеукраїнський збір на Майдані
Частина підприємців вирішила не приходити на всеукраїнський збір на Майдані
Учасники акції на Майдані не продовжуватимуть її 6 грудня, а планують зосередитися на роз`яснювальній роботі з підприємцями у регіонах.

Про це представники Національної координаційної ради підприємців України (НКРПУ), які виступали координаторами акції протесту підприємців на Майдані, повідомили сьогодні на прес-конференції.

Так, представник НКРПУ Володимир Дорош відзначив, що, враховуючи той факт, що Президент так і не наклав повне вето на Податковий кодекс, а лише вніс свої пропозиції, влада так і не виконала жодної з вимог підприємців.

«Перша вимога - це повне вето на Податковий кодекс, вимога друга - це відставка уряду і третя вимога - це вибори 2011 року» - відзначив Дорош. - На сьогоднішній момент тільки наполовину вирішена перша вимога».

Водночас, інший представник НКРПУ Михайло Свистович відзначив, що незважаючи на те, що влада так і не виконала вимоги бізнесу, проте все ж примусити її піти на певні поступки вдалося.

«Незважаючи на те, що ми не задоволені результатом, який ми вчора одержали, не задоволені тим, що не було накладено повне вето на Податковий кодекс і не виконані поки інші вимоги, це все ж перемога. Вперше народ, вийшовши масово на вулиці, змусив владу відступити, однак відступити частково. Але та влада, яка ще вчора нас не помічала, приймала поправки, натискаючи на кнопки і не звертаючи уваги на людей, називаючи їх «баригами», «спекулянтами», «контрабандистами», змушена була піти на поступки і вимушена хоч щось зробити, щоб заспокоїти цих людей» - підкреслив Свистович.

Він повідомив, що у цих акціях брали участь багато організацій, відповідно, на сьогодні основна мета - це визначитися з вимогами і з тим, «хто з ким йде далі і до якого моменту».

Так, за словами Свистовича, НКРПУ «офіційно розійшовся» з тією частиною підприємців, які не виступають за відставку уряду і за перевибори Верховної Ради.

При цьому він відзначив, що НКРПУ не планує продовжувати акцію на Майдані, але має намір розпочати роз`яснювальну роботу з підприємцями в регіонах.

«Зараз ми не скликаємо народ на понеділок на акцію. Ми не відмовляємося від акцій протесту, але ми додаємо нові форми, тобто ми йдемо в регіони і проводимо роз`яснювальну роботу з людьми, як власне і в Києві. Роз`яснювальну роботу щодо того, що це вето Президента насправді не вето, а всього лише зміни і доповнення до Податкового кодексу, і нас це не влаштовує. Навіть ті позитиви, яких ми домоглися, - це дуже мало» - сказав Свистович.

Він підкреслив, що НКРПУ проти політизування акцій протесту підприємців, саме з цієї причини не закликає підприємців продовжити акції протесту у понеділок, 6 грудня.

Як повідомлялося раніше, 18 листопада 2010 Верховна Рада України прийняла Податковий кодекс, який фактично скасовував спрощену систему оподаткування і посилював контролюючі функції податківців.

22 листопада на Майдані Незалежності в Києві підприємці почали безстрокову акцію протесту проти набирання чинності Податковим кодексом.

30 листопада Президент України Віктор Янукович заветував Податковий кодекс. Зокрема, він запропонував зберегти існуючу систему оподаткування малого бізнесу.

2 грудня парламент прийняв у новій редакції Податковий кодекс з урахуванням пропозицій глави держави.

3 грудня генеральний координатор акцій протесту підприємців Олександр Данилюк оголосив "загальну мобілізацію" на понеділок, 6 грудня. «Те, що відбулося сьогодні вночі, - це квиток на війну. Це запрошення ми приймаємо, і на понеділок оголосили загальну мобілізацію», - заявив він. Данилюк відзначив, що акція почнеться на столичному Майдані Незалежності в 9.00, і на акції буде знята заборона на використання партійної символіки.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «За право людини»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Від Трипілля українці як солідаристи тяжіють до кооперативної співпраці, але у 1929 році більшовики перетворили на колгоспи та радгоспи численні сільськогосподарські товариства, машинові товариства, товариства спільного оброблення землі, тощо...”
Юрій Липа

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.