Аратта - На головну

10 січня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Традиційна імітація реформи. Кадрові перестановки показують, хто і як впливає на гаранта

Влада 3716 переглядів

Опубліковано - 10.12.2010 10:43 | Всі новини | Версія для друку

Традиційна імітація реформи. Кадрові перестановки показують, хто і як впливає на гаранта
Традиційна імітація реформи. Кадрові перестановки показують, хто і як впливає на гаранта
Президент Віктор Янукович провів перерозподіл повноважень між різними групами впливу всередині власної команди.

Таку думку в ефірі Радіо Свобода висловив директор Школи політичної аналітики Києво-Могилянської академії Ростислав Павленко, коментуючи серію указів щодо структури та кадрового складу центральних органів виконавчої влади.

«Ми бачимо, радше тут може йтися про певний перерозподіл впливів між різними групами всередині Кабінету Міністрів: позбуваються «попутників», віддаються цілі сектори в руки тих осіб, які вважаються довіреними. З іншого боку, можна говорити про зменшення питомої ваги певних груп. Наприклад, пан Сафіуллін, який раніше очолював Міністерство молоді і спорту, був зараз виведений за межі. Тобто, можна говорити про певне послаблення групи Колесникова», – сказав директор Школи політичної аналітики Києво-Могилянської академії Ростислав Павленко.

Експерт також відзначив, що віце-прем’єр Сергій Тігіпко не отримав того, на що сподівався. Призначення міністром соціальної політики може змусити його вдаватися до непопулярних кроків.

«Щодо соціальної політики, то там йдеться не так про проведення реформ, скільки здійснення системи розподілу пільг, контролю за ними і подібні речі, які є дуже складними і дуже непопулярними, і здійснювати які дуже важко», – відзначив в ефірі Радіо Свобода Ростислав Павленко.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Якщо знаєш себе і супротивника, то завжди виграватимеш. Якщо знаєш себе, але не знаєш супротивника - один раз переможеш, всі інші - програєш. Якщо не знаєш ні себе, ні його - завжди програватимеш”
Цзу Дзинь

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.