Аратта - На головну

21 грудня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У вбивстві банкіра Козлова знайшли “український слід”... Хто б сумнівався

Світ навколо нас 8404 перегляди

Опубліковано - 23.10.2006 21:23 | Всі новини | Версія для друку

У вбивстві банкіра Козлова знайшли “український слід”... Хто б сумнівався
У вбивстві банкіра Козлова знайшли “український слід”... Хто б сумнівався
У найбільшому в Україні Приватбанку називають провокацією повідомлення низки російських ЗМІ про розглядання слідством причетності одного з найбільших акціонерів цього банку Ігоря Коломойського до вбивства заступника голови Центрального банку РФ Андрія Козлова.

"Офіційно ця інформація ніким не підтверджується. Це відверта провокація", - повідомив керівник прес-служби банку Олег Серга.

За його словами, складається враження про те, що відповідна кампанія, яка розгорнулася в російській пресі, переслідує певні політичні цілі як у Росії, так і в Україні.

При цьому Серга не виключив, що поява подібних повідомлень у пресі може бути також пов'язана зі зростаючою економічною конкуренцією банківських установ двох країн.

На минулому тижні керівник прес-служби МЗС України Андрій Дещиця повідомив, що посольство України у РФ двічі зверталося в Генеральну прокуратуру РФ з проханням офіційно підтвердити причетність українських громадян до цього злочину, про що пише російська преса, однак відповіді від Генпрокуратури РФ посольство так і не отримало.

Пізніше перший заступник генпрокурора РФ Олександр Буксман заявив, що вирішується питання про порушення кримінальної справи щодо осіб, які розголосили спосіб виявлення виконавців убивства Козлова, що прокуратура розцінила як розголошення державної таємниці.

Член фракції Блоку Юлії Тимошенко Андрій Шкіль заявив, що згадування у зв'язку з убивством Козлова в російській пресі Коломойського і пов’язування банкіра зі спонсуруванням БЮТ "не варто і коментувати".

"Я здивований тим, що когось із наших прихильників не пов'язали з убивством журналістки Політковської або землетрусом на Алтаї", - сказав депутат в інтерв'ю журналістам.

ЗАТ КБ "Приватбанк" створено в 1992 році. Національна мережа банківського обслуговування Приватбанку налічує 2224 філії і відділення по всій території України. Крім того, Приватбанк володіє 95,06% акцій Paritate Banka (Латвія), 50% - ЗАТ "Москомприватбанк" (Москва), а також має філію на Кіпрі і представництва в Кишиневі (Молдова) і Алмати (Казахстан).

За даними банку, до липня 2006 року його найбільшими акціонерами були Геннадій Боголюбов (пряма участь - 38,76%; опосередковане - 16,36%) і Ігор Коломойський (38,76%; 16,36%).

За даними Нацбанку України, до початку липня 2006 року за розміром загальних активів (26,841 млрд грн) Приватбанк був найбільшим серед 166 діючих у країні банків.

Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Єдина країна в світі, де не викладалася в університетах історія цієї країни, де історія вважалася чимось забороненим, ворожим і контрреволюційним, — це Україна. Другої такої країни на земній кулі нема. Де ж рождатися, де плодитися дезертирам, як не у нас? Де рости слабодухим і запроданцям, як не у нас? Не вина це дезертирів, а горе. Не судить їх треба, а просить прощення і плакати за погане виховання, за духовне каліцтво у великий час. Їх не учили Батьківщині — їх учили класовій ворожнечі і боротьбі, їх не учили історії. Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців.”
Олександр Довженко

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.