У Харкові страйкує комунальний елекротранспорт |
Як повідомила водій тролейбуса на маршруті №38, зарплату більшість водіїв і кондукторів не отримували з середини липня.
За словами керівника ініціативної правозахисної групи "Прорвемось" Андрія Ільгова, робітники підприємства мають намір домагатися створення комісії зі співробітників "Міськелектротрансу", чиновників і депутатів міськради, яка розібралася б у ситуації на підприємстві. Ініціативна група підтримує страйкуючих, надає їм юридичну і правову допомогу, підкреслив Ільгов.
Він також заявив, що робітники "Міськелектротрансу" мають намір пікетувати сесію міської ради у середу, 22 грудня.
Скільки буде тривати страйк — ані робітники "Міськелектротрансу", ані Ільгов поки сказати не можуть. За словами керівника групи "Прорвемось", це має вирішити сьогодні робочий колектив підприємства. Попередня домовленість між співробітниками, стверджує Ільгов — не виходити на маршрути до повного погашення боргів.
Директор "Міськелектротрансу" Сергій Почепецький ситуацію поки не коментує.
Від “Аратти”: це вже не перший страйк у Харкові саме з причини не виплати працівникам зарплатні.
Між тим, це, тобто за невиплата зарплатні, є кримінальним злочином, який має розслідувати, згідно з КПК, прокуратура.
Відтак виникає питанна до пана Віктора Пшонки: невже у Харкові немає прокурора? Чи подєльнікі регіонала Гепи - стоять над Законом?
Якщо це не так, то чтому досі не виявлені злочинці і не притягніті до відповідальності? Чи для порушення кримінального переслідування обов'язкова партійна приналежність до БЮТ?
І у нас, чомусь, склалося враження, що у Харкові досі не порушено навіть фактової кримінальної справи саме з цих причин, а не якихось інших.