Аратта - На головну

2 квітня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Німці “розкопали” суцільну корупційну схему в Чорнобилі

Скандал 9834 перегляди

Опубліковано - 26.10.2006 16:07 | Всі новини | Версія для друку

Німці “розкопали” суцільну корупційну схему в Чорнобилі
Німці “розкопали” суцільну корупційну схему в Чорнобилі
У німецькій пресі з'явилися повідомлення про корупційні схеми і відмивання грошей, наданих ЄБРР Україні для реалізації проектів у Чорнобильській зоні.

Зокрема, у статті німецької газети "Франкфуртер Альгемайне Цайтунг" йдеться про спробу розподілити гроші, виділені Брюсселем, між керівництвом українського чорнобильського центру з проблем ядерної безпеки, радіоактивних відходів і радіоекології і німецької ядерної фабрики "Нукем".

Йдеться про гроші, виділені Брюсселем на побудову центру з переробки твердих радіоактивних відходів на ЧАЕС.

За даними видання, директор-координатор українського чорнобильського центру Євген Гарін вимагав від керівника "Нукем" Райнера Герінга 500 000 євро.

При цьому Герінг звернувся до директора АЕС Грамоткіна "про клопотання при спробі вимагати в ЄС додаткові 20 мільйонів євро".

“Якщо ми одержимо 20 мільйонів - відмінно" – підрахував Герінг. “Якщо ми одержимо 15 – теж непогано. Саме стільки нам і треба". На питання Гаріна “Скільки ми одержимо?" у Герінга негайно була готова відповідь: три відсотки від доходу", - описується в статті схема.

"Він (Герінг) показує своєму співрозмовнику два варіанти для трансферу суми. У варіанті номер 1 фігурує Чорнобиль-Центр Гаріна: “Ми беремо контракт щодо надання консалтингових послуг і викачуємо так гроші. Варіант 2: буде відкритий банківський рахунок на ім'я фіктивної особи. Ми платимо гроші, ви одержуєте картку і можете їх зняти. У будь-якому випадку грошова нагорода повинна бути пов'язана з сумою, на яку розщедряться в Брюсселі. “Одержимо ми 10 мільйонів – ви одержите менше, одержимо більше ми – одержите більше ви", - пише газета.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Скандал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

...пaтpіoтизм вeликoгo нapoдa має бути віpoю у вeликy і світову міcію цього нapoдa, інакше це бyдe нaціoнaлізм пpoвінційний, зaмкнений і позбавлений світових перспектив.”
Микола Бердяєв

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.