Аратта - На головну

22 травня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Розроблено революційний вид комп’ютерної пам’яті

Технології 6130 переглядів

Опубліковано - 24.01.2011 13:50 | Всі новини | Версія для друку

Розроблено революційний вид комп’ютерної пам’яті
Розроблено революційний вид комп’ютерної пам’яті
Фахівці Державного університету Північної Кароліни (США) запропонували нову методику виготовлення комп’ютерної пам’яті, яка в перспективі може прийти на зміну сучасним технологіям виробництва пристроїв зберігання даних.

Зараз в комп'ютерах застосовують два основних типи пам'яті - енергонезалежна, але відносно повільна (жорсткі диски, SSD-накопичувачі), а також швидка оперативна, що потребує постійного живлення. Нова розробка, як стверджується, поєднує переваги обох видів.

"Ми винайшли пристрій, який може зробити революцію в галузі зберігання даних", - вважає професор Пол Франзоні, один з учасників дослідження.

Розробка отримала назву "подвійний польовий транзистор із плаваючим затвором".

Доктор Франзоні пояснив, що сучасна незалежна пам'ять використовує електрично ізольовану область - так званий плаваючий затвор.

Заряд у ній інтерпретується або як одиниця, або як нуль, тобто позначає один біт інформації. Застосування двох "плаваючих затворів" дозволяє пристрою зберігати дані в енергонезалежному і (або) швидкому енергозалежному стані.

Таким чином, кажуть дослідники, технологія теоретично дозволить значно підвищити швидкість завантаження комп'ютерів та програм, а також скоротити споживання енергії системами зберігання даних за рахунок комбінування двох типів пам'яті.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Технології»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Шануй, Україно, святині свої! Бо вони ж – всесвітньої, загальнолюдської ваги; земна цивілізація виросла з них.”
Юрій Шилов

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.