Аратта - На головну

10 листопада 2025, понеділок

 

Актуально
Голодомор
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Янукович думає, що за рік виконає план по безвізовому режиму з ЄС

Влада 4139 переглядів

Опубліковано - 28.01.2011 15:44 | Всі новини | Версія для друку

Янукович думає, що за рік виконає план по безвізовому режиму з ЄС
Янукович думає, що за рік виконає план по безвізовому режиму з ЄС
Україна сподівається отримати безвізовий режим з Євросоюзом до кінця 2011 року.

Про це президент Віктор Янукович заявив, виступаючи на традиційному українському ланчі в Давосі.

"Сподіваюся, що до проведення Євро-2012 безвізовий режим з Євросоюзом стане реальністю. Ми все зробимо, щоб це стало реальністю в 2011 році", - сказав Янукович.

Янукович також заявив, що Україна готується до Євро-2012 з випередження графіку.

"Підготовка до Євро іде випереджальним темпами. І гості Києва, Харкова, Львова, Донецька будуть задоволені відвіданням великого спортивного дійства, назва якого є футбол", - сказав Янукович.

Як повідомлялося раніше, 22 листопада, в Брюсселі в ході саміту Україна - ЄС Євросоюз надав Україні План дій щодо безвізового режиму.

План передбачає введення паспортів з біометричними даними, посилення заходів боротьби з нелегальною міграцією, удосконалення управління кордоном, поглиблення міжнародно-правової взаємодії у сфері боротьби з організованою злочинністю, незаконним обігом наркотиків і торгівлею людьми.

Проте в українському МЗС вважають, що Євросоюз не дуже зацікавлений у запровадженні безвізового режиму з Україною.

Від “Аратти”: очевидно, що Європа, навіть у разі виконання плану дій( що малоймовірно), не буде поспішати відкривати кордони, оскільки в Україні влада ще не навчилася ні поважати Закон, ні права і свободи людини.

Аце - для європейців найвищі цінності.

Судячи з усього, зазначений піар Президента розрахований хіба що на внутрішньоукраїнську публіку. Ту, що досі, попри реальність, становить електорат Партії регіонів.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Там, де закінчується здоров'я, там, де закінчуються гроші, там, де закінчується здоровий людський розум, - там всюди починається християнство ”
Генріх Гейне

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.