Аратта - На головну

10 листопада 2025, понеділок

 

Актуально
Голодомор
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- гетьман Петро Дорошенко останні двадцять років свого довгого й бурхливого життя прожив у почесному засланні в Росії. Був Вятським воєводою. Отримав від російського царя в маленькому містечку Яропольче (Волоколамський повіт поблизу Москви) помістя - 1000 дворів і пенсію в 1000 карбованців. Там же він і помер 9 листопада 1698 року, де і був похований. Був тричі одружений, мав двох дочок і трьох синів. Його правнучкою, по лінії останнього шлюбу з Агафією Єропкиною, була .... дружина Олександра Пушкіна – Наталя Гончарова...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Епідемія “швецизму” поширилася на ГПУ: її представник відмовився говорити з Тимошенко українською

Влада 4108 переглядів

Опубліковано - 29.01.2011 05:49 | Всі новини | Версія для друку

Український політик повинен розмовляти українською мовою - Тимошенко
Український політик повинен розмовляти українською мовою - Тимошенко
Держслужбовець, розповідаючи про звинувачення щодо Тимошенко, за якими веде кримінальні справи Генпрокуратура, розмовляв російською, ігноруючи зауваження Тимошенко.

Начальник першого наглядового відділу управління нагляду за додержанням законів щодо прав і свобод та захисту інтересів держави на транспорті Генеральної прокуратури України відмовився в ефірі одного з телеканалів розмовляти державною українською мовою з лідером опозиції, екс-прем'єром Юлією Тимошенко, повідомляє ТСН.ua.

Розповідаючи про звинувачення щодо Тимошенко, за якими веде кримінальні справи Генпрокуратура, державний службовець розмовляв російською мовою.

"Ви держслужбовець, слідчий Генеральної прокуратури України. Ви знаєте, що держслужбовці мають розмовляти українською. Не порушуйте закон!". – наголосила Тимошенко.

Натомість Азорський сказав, що в нього немає проблем з українською мовою, мовляв, він її знає (це він сказав українською, - ред.), проте продовжив спілкування і виступ російською.

Нагадаємо, що сама Юлія Тимошенко вивчила державну мову уже в 36 років. З того часу вона відмовляється спілкуватися російською, акцентуючи на тому, що як український політик повинна розмовляти українською мовою.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Нація або спільнота людей, що не використовуватиме свій інтелект, уважається за тварин, котрі не мають інтелекту взагалі. Таких людей можна використовувати як робочу худобу або матеріал залежно від вибору чи уподобань”
Таємна доктрина так званої «Більдерберзької групи»

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.