Аратта - На головну

8 липня 2025, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Нардеп Ар’єв заявив у ГПУ про скоєння злочину

Скандал 4214 переглядів

Опубліковано - 3.02.2011 12:49 | Всі новини | Версія для друку

Нардеп Ар’єв заявив у ГПУ про скоєння злочину
Нардеп Ар’єв заявив у ГПУ про скоєння злочину
Депутат Верховної Ради від “Народної самооборони” Володимир Ар’єв, знаходячись у Вашингтоні, направив до Генеральної прокуратури заяву з проханням розслідувати фальсифікацію голосування за зміни до Конституції від його імені у парламенті 1 лютого.

Про це повідомляє прес-служба партії.

“Зазначена подія була би неможливою без протиправного втручання в систему електронного голосування у зв'язку з тим, що я особисто, маючи при собі електронну картку для голосування перебував у літаку, який прямував до Сполучених Штатів Америки", - пояснив він.

Депутат в заяві на ім'я генпрокурора Віктора Пшонки зазначив, що відповідно до частини 3 статті 84 Конституції України “голосування на засіданнях Верховної Ради України здійснюється народним депутатом особисто.”

“Я не передавав свою електронну картку для голосування жодній особі. Я не здійснював ніяких дій для виготовлення копії такої картки, чи будь-якого пристрою для голосування від мого імені стороннім особам”, - сказано в заяві Володимира Ар'єва.

“Самооборонець” вважає, що голосування, яке відбулось від його імені та за його відсутності, без його відома та всупереч його волі є грубим порушенням Конституційного права народного депутата на голосування особисто. “Голосування в такий спосіб могло відбутись тільки за втручання осіб, які займають певні службові посади та мають доступ до електронної системи голосування”, - переконаний він.

“Відповідно, ці факти свідчать про наявність ознак злочину, передбаченого частиною 2 статті 344 Кримінального кодексу “Втручання у діяльність державного діяча”. На підставі викладеного вище прошу порушити кримінальну справу, встановити осіб, винних у скоєнні цього злочину та притягнути їх до відповідальності”, - звертається до ГПУ Володимир Ар'єв.

Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Скандал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли ж ви гризете та їсте один одного, то глядіть, щоб не знищили один одного!”
Біблія

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.