Аратта - На головну

21 грудня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Українські реалії: 136 км траси Львів–Луцьк через ями треба їхати 4 години

Регіональні новини Регіон: Львівська область 10813 переглядів

Опубліковано - 21.02.2011 08:33 | Всі новини | Версія для друку

Дорога на Кам’янку-Бузьку
Дорога на Кам’янку-Бузьку
Траса Львів–Луцьк завжди «славилася» винятковими ледарями та бездарами в дорожніх службах міст Радехів (об’їзна дорога там вже давно називається так через те, що по ній всі уважно об’їжджають ями), Кам’янка-Бузька, Стоянів та Горохів.

Про це у своєму блозі пише Роман Макарчук.

У Кам’янці і Стоянові, щоправда, дорогу два-три роки тому нібито капітально ремонтували – але «почерк справжнього майстра» явно видно нижче. Крім міст, традиційно небезпечними для водіїв були відрізки траси перед Кам’янкою-Бузькою та в лісі після перетину аварійного (ось вже років з 10!) моста через Західний Буг.

Але цьогорічний стан напрямку (дорогою це вже називати важко) наводить на думку, що поки Львів «марафетять» для прийому дорогих (в усіх значеннях) футбольних фанатів, українські селяни готуються до партизанських дій проти прибульців.

136 кілометрів, які ще два роки тому займали дві з половиною години їзди, зараз тягнуться на три з половиною, а то й всі чотири години. І ми ще сміємося з китайців, які між іншим запустили потяг з середньою швидкістю 350 км/год.

Рекомендація всім автолюбителям – якщо вам треба в Луцьк або з Луцька – їдьте через Дубно (~200 км) або через Рівне (~240 км). По часу вийде те ж саме, але пального спалите менше, не згадуючи вже про цілі колеса і підвіску. Дорога через Дубно (ділянка Городниця–Дубно) місцями теж прямує до українських реалій, але не настільки.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Регіональні новини»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Свобода, якщо вона пустила коріння, швидко зростає”
Джордж Вашінгтон

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.