Аратта - На головну

22 травня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Бердичів (Житомирська область) в костьолі Святої Варвари 14 березня 1850 року місцева красуня Евеліна Ганська була повінчана з Оноре де Бальзаком. В цьому ж містечку тривалий час жив Фредерік Шопен, окрім написання музики, він також керував роботами по реставрації тамтешнього органу...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Івано-Франківці хочуть розстрілів і арештів

Громадська думка Регіон: Івано-Франківська область 12544 перегляди

Опубліковано - 22.02.2011 21:27 | Всі новини | Версія для друку

Івано-Франківці хочуть розстрілів і арештів
Івано-Франківці хочуть розстрілів і арештів
10 коректних розстрілів і 100 вдумливих арештів врятують Україну. Така думка сьогодні є найпоширенішою серед мешканців Івано-Франківська.

Так стверджує місцевий громадський активіст, лідер обласної організації партії «Пора» Руслан Коцаба, повідомляє pravda.if.ua

Висновки політика базувались на результатах імпровізованого соціологічного опитування, яке пан Коцаба провів сьогодні на Вічевому майдані обласного центру. В ході голосування учасникам акції було запропоновано дати відповідь на єдине питання: «Рік Януковича у владі – ну і як?!».

Серед запропонованих варіантів відповідей були: «Немає перспектив у цій державі. Готуюся до еміграції у нормальні країни», «Що Янукович, що Кучма, що Ющенко чи Кравчук – всі вони однакові», «Тільки Янукович врятує нашу Неньку Україну, бо Донбас «породняк» не гонить», «Як вчора голосували, так сьогодні живемо. Народ достойний своєї влади» і нарешті названий вже «10 коректних розстрілів і 100 вдумливих арештів врятують Україну».

Всього було опитано 100 респондентів, по двадцять два з яких вважають, що народ достойний своєї влади і всі політики однакові, десятеро шукають можливість емігрувати, а шістьох влаштовує Віктор Янукович та діюча владна команда. В той же час сорок опитаних івано-франківців, що відповідно становлять 40% переконані, що порядок в країні можна навести розстрілами і арештами.

«Найбільше вразило, - розповідає пан Коцаба, - коли за розстріли голосує молода красива дівчинка, з розумними очима. Я її запитую: ну а хто стрілятиме? І вона мені відповідає, що сама готова стріляти, бо довели. І тоді я розумію: народ вже доведений до такого стану, що, якщо почнуться якісь заворушення, вони самі візьмуть зброю».
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Громадська думка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Там, де закінчується здоров'я, там, де закінчуються гроші, там, де закінчується здоровий людський розум, - там всюди починається християнство ”
Генріх Гейне

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.